“Beglobio” naujienos

2019-09-04

Dovanojamai spalvoti šunys Rudenėliai (Rado namus)

Dovanojami 6 įvairiaspalviai kaip rudens lapai, mažučiai apie 1 mėn. amžiaus šuniukai. Tai etatinių Naujosios Vilnios daugintojų, nesterilizuojančių savo kalytės veiklos rezultatas. Praėjusiais metais jie išskirtinius mažylius išmetė Pramonės gatvėje, o šiemet atrado Beglobio prieglaudą ir dėžę su šunyčiais numetė netoliese, kur ją atsitiktinai pastebėjo savanorė. Atsitiktinai mažyliai neišlipo iš dėžės ir nenuėjo gatvės link...
Taigi rasti 3 patinėiai ir 3 patelės. Šviesiai ruda Rudenėlė mėlynomis akimis, pilkas Rudenėlis tamsiai mėlynomis akimis, juodas Rudenėlis, kol kas pats didžiausias, spalvinga Rudenėlė šviesiai mėlynomis akimis, pilkas Rudenėlis rudomis kojytėmis ir tamsiai mėlynomis akimis ir labai pūkuota įvairiaspavė Rudenėlė. Šunyčiai labai laukia jaukių namų ir atsakingų šeimininkų. Tel. 868474049, 865225229, info@beglobis.com
Gražiausios Beglobio augintinių nuotraukos instagrame.

Plačiau »
2019-08-28

5 maži šuniukai prašo pagalbos

Kai mūsų klausia ar situacija su gyvūnais gėrėja, ar žmonės darosi sąmoningi, mes sakom ne! Niekas nesąmoningėja. Akmens amžius gyvuoja, neandertaliečiai su pusiau išvystytom smegenim, nors išmoko vairuot mašinas, tiesiog klęsti. Šios dienos „radiniai" 5 vos 1 mėnesio šunyčiai ir dėžutė su 1 mėnesio kačiukais. Radom du jau išlipusius.
Mes viską žinom. Taip turi būt baudos, taip, turi būt skatinama sterilizacija, taip, privalomas žymėjimas, taip, gyvūnų neturi laikyti tie, kurie neišgali jais pasirūpint. Visa tai, ką mes žinom, turbūt bus. Turbūt išsivystys per kokius tris šimtus metų tokia visuomenė. O gal šita žmonija išnyks ir gims visiškai kiti žmonės, kurie nekankins gyvūnų, kuriems bus nuo gimimo aišku, tai, kas dabar aišku tik mums ir tiems keliems procentams sąmoningų žmonių. Pasvajojom...
O dabar grįžtam į realybę, į šių dienų akmens amžiaus žmogystas. Jie paliko šiuos mažylius kitiems, mums, toks jų mąstymas. Kiti turi, kiti privalo, kiti padarys...
Jų išsivystymas net nesiekia šių mažylių mąstymo. Kadangi esam kitokie ir mąstom kitaip. Tai štai ką turim: 5 mažylius kuriems būtinas skiepas, 5 mažylius, kuriems, būtinas kokybiškas maistas, 5 mažylius, kuriems privalom padėti. O be jūsų pagalbos to padaryt negalim. 50 eur kainuos tik mažylių skiepai, kuriuos po mėnesio reiks kartot, 60 eur kainuos kokybiškas maistelis ir konservukai, kad galėtumėm juos pamaitinti mėnesį.
Padėkite, prašom mes. Nei mes, nei jūs neprivalom dirbti kitų neatsakomybės darbus, tačiau yra šie mažyliai, o jie nekalti, kad gimė pas tuos iš akmens amžiaus. Jie turi tik mus ir jus. Ne tuos, kurie leido jiems atsirasti ir išmetė iš namų.
Labai prašom paaukoti šių mažiukų maisteliui ir skiepukams, kad saugiai ir nesirgdami galėtų augti ir laukti tikrųjų namučių pas sąmoningus žmones. Paaukoti mažiukams galite į mūsų sąskaitą paskirtyje nurodę: „mažyliams"
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182, LT167300010137615996 SWEDBANK
Padėti gali ir gyvenantys užsienyje per PayPal http://beglobis.com/PayPal-706.html
Ačiū už jūsų gerumą!

 

Plačiau »
2019-08-27

Jie stovėjo ratu ir šaipėsi... (Pasveiko)

08.27 Smartukas visiems sako didžiulį AČIŪ! Smartukas vis dar klinikoj, tačiau jaučiasi jis jau gerai, žaidžia, murkia kai glostai, stojasi ant kojyčių. Kačiukas visiems visiems, kurie jį palaikė ir aukojo jo gydymui siunčia didžiausius linkėjimus ir padėką. Ačiū jums, mielieji, kad buvote kartu! Smartuko filmukas.

08.14 Užvakar vėlai vakare Naujojoje Vilnioje Gerovės parke juodas gyvybės kamuoliukas tyliai, išplėstomis akytėmis kankinosi iš baimės ir skausmo. Aplink jį stovėjo pulkas paauglių ir juokėsi... Prieš tai, greičiausiai vienas iš jų skambino, kad parke yra blogai vaikštantis kačiukas. Jis pasakojo, kad kažkoks vyras išėjo su šunimi, kuris vargšą gyvūnėlį negalintį paeiti , o tik šliaužti ant priekinių kojyčių, užpuolė ir ėmė purtyti. Šuns savininkas net nebandė savo šuns sudrausminti. Kai pagaliau šuo paleido kačiuką, šis iš paskutinių jėgų nušliaužė ir prisiglaudė prie medžio.
Pakraupę dėl tokio žiaurumo, paprašėme to vaikino nunešti kačiuką į Parko g. vet. gydyklą, esančią šalia, kol ji dar dirba ir kol dar nevėlu, vaikinas, prižadėjo, tačiau... Perskambinus už keleto minučių atsakė, kad kačiuko nenunešė, kad Parko g. esanti veterinarijos klinika atsisakė padėti, o jis pats nenori kačiuko liesti. Skubiai nuvykome į parką. Mažas, juodas kamuoliukas negalintis bėgti, susigūžęs iš baimės drebėjo prisiplojęs prie medžio. Aplink jį stovėjo paaugliai, juokėsi, tyčiojosi kad jis miršta ir kad jį reikia užkasti. Sušlapęs, drebantis, perkastu pilvuku, su žaizdose knibždančiomis musių lervomis, mažylis, apie 4 mėn amžiaus kačiukas greičiausiai nebesitikėjo nieko... O mes buvome pakraupę nuo abejingumo. Paauglių, veterinarijos klinikos ir tų, kurie abejingai ėjo pro šalį... Kadangi buvo jau vėlu, skubėjome į Rekso kliniką, kur kačiukui buvo suteikta pirmoji pagalba. Vakar jį nuvežėme į Filaretų kliniką, kur buvo atliktas rentgenas. Labiausiai baiminomės kad nebūtų pažeistas stuburas ir nervai. Atlikus rentgeną, buvo nustatyti daugybiniai dubens lūžiai. Kačiukui, kurį pavadinome Smartuku reikalingos net dvi operacijos, nes dubens kaulai lūžę iš abiejų pusių. Viena operacija kainuoja 250 eurų, tiek pat kainuoja ir kita. Kad galėtumėm padėti mažyliui, mums reikia 500 eurų. Nors ir be galo išsigandęs, dabar Smartas saugus. Jis vėl galės bėgioti, tačiau tam reikalingos operacijos.
Labai prašome, padėkite! Labai jumis tikime, nes tik su jūsų pagalba, jūsų neabejingumo beglobiukų skausmui dėka galime jiems padėti, galime išvengti beprasmiškų mirčių ir žiaurumų.
Padėti Smartukui, galite paaukoję jo operacijai, paskirtyje nurodant: „Smarto operacijai"

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182, LT167300010137615996 Swedbank
Padėti Smartukui vėl bėgioti, gali ir gyvenantys svetur per PayPal sistemą: http://beglobis.com/PayPal-706.html

Nebūkite abejingi, padėkite mums pastatyti Smartuką ant kojyčių. Dėkojame už jūsų gerumą!

 

Plačiau »
2019-08-25

Atleisk Šantu...

08.25 Mes kreipėmės į jus pagalbos padėti sumokėti likusią didžiulę skolą (300 eur) už Šantu tyrimą. Deja... sulaukėme... NIEKO. Mes turime savo globoje Smartą, kurį su visų jūsų palaikymu, vis dar gydome, turime dar vieną labai sunkios būklės katiniuką, kurio pagalbos prašymo dar net nepublikavome ir apie kurį būtinai parašysime. Ir visus savo globotinius, kuriais privalome rūpintis kiekvieną dieną. Taip, Šantu nebėra. Taip, galėjome nebristi į skolas ir tiesiog jo netirti. Tyliai jį numarinti ir tiek. Neviešinti kaip jis atrodo, kaip jaučiasi. Ir kaip jaučiamės mes, matydami jį tokį. Bet ar jis nusipelnė to? Jo būklė buvo sunki, tačiau be šio brangiai kainuojančio tyrimo, nebūtume žinoję kad padėti jam nebegalime, kad tai ne uždegimo sukeltas negalavimas, o išplitusio auglio. Ir gydymo tam nebėnėra. Liko kiti... kuriems reikia gydymų, kasdieninio maisto ir priežiūros. Dar kartą kreipiamės į visus geraširdžius. Nebūkite abejingi. Labai skaudu, kad Šantu liko kaip koks priekaištas...

08.22 Pas mus Šantu pateko su iškritusia akyte, kurią su jūsų visų pagalba išoperavome. Ir taip džiaugėmės, kad Šantu atsigavo! O jau jo murkimas... nuolat, lyg pastoviai dėkodamas, murkė ir murkė. Deja praėjus porai savaičių Šantu pradėjo suktis aplink save (video). Vežėme į kliniką, jam lašino vaistus, tačiau situacija nesikeitė. Sunku buvo žiūrėti kaip Šantu kankinasi. Nuvežėme atlikti magnetinį rezonansą. O ten aptiko auglį, didelį, galimybių jokių. Atleisk Šantu... murkaliuk tu mūsų, atleisk... Šantu nebėra, jis niekada nebemurks, tačiau visada liks mūsų širdyse.
Likome skolingi klinikai už tyrimą 300 eurų.
Prieglaudoje liko daug kitų, kuriems reikia padėti, sužalotų kačiukų, kuriuos reikia operuoti ir gydyti. Labai prašom, vardan Šantu atminimo, padėti mums padengti jo skolą, vardan kitų, kuriems kiekvieną dieną reikia pagalbos. Aukoti galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę: „ Šantu vardu"
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182, LT167300010137615996 SWEDBANK
Padėti gali ir gyvenantys užsienyje per PayPal http://beglobis.com/PayPal-706.html
Ačiū už jūsų gerumą!

07.05 Prašome pagalbos murkliukui Šantu!
Šis vargšas katinėlis gyveno ne kažkur miške ar džiunglėse. Jis gyveno tarp... žmonių. Abejingų, savanaudžių, nematančių ir negirdinčių kitų skausmo. Gyveno taip vadinamajame Vilniuje esančiame „šanchajuje". Šis rajonas pilnas nuosavų gyvenamųjų namų. Tačiau ten gyvena daug tokių, kurie mato tik butelį ir savo apšnerkštą kiemą. Abejingumas kitam žmogui ir gyvūnui, girtų muštynės ir girtuoklystė, ten deja, įprasta. Niekam neįdomu, kad gyvūnas serga ir jam reikia pagalbos, kad gimsta niekam nereikalingi kačiukai ir kankinasi tol kol numiršta. Šantu iš ten. Jo viena akis virtusi kraujo ir pūlių mišiniu. Vietiniai iškvietė Grindą. Jie niekada patys neveš ir negydys gyvūnų. Kiek laiko Šantu taip kankinosi nesužinosim. Šantu stubure turi įstrigusį šratą. Vadinasi, į jį buvo šauta. Gal taip norėta išspręsti „problemą". Juk jis kelia tik vietinių pasišlykštėjimą.

O Šantu naminis. Kastruotas. Valant akį murkė ir murkė. Prisiglaudė. Sudėjo ant rankų letenėles. Susitaikęs su viskuo. Pasitikintis iki begalybės. Šantu akies vietoje, esantį kraujo ir išvešėjusį kraujingą darinį reikės šalinti. Operacija, vaistai, laikymas klinikos stacionare kainuos virš 160 eurų. Padėkime jam visi. Nebūkime kaip tie vietiniai iš „šanchajaus". Nebūkime abejingi. Tik su neabejingų pagalba gėris nugali blogį. Paaukoti Šantu akies operacijai galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę „Šantu operacijai". Šis katinėlis tikrai daug iškentėjo, padėkime jam nekentėti skausmo ir baimės būti nuskriaustam.

Plačiau »
2019-08-23

Labai prašome laikinos globos šiems išmestiems kačiukams!

Šiandien ryte Grindos darbuotojai rado dar vienų proto invalidų, išmestus kačiukus. Šios rūšies individai, žmonėmis juos vadint nebesiverčia liežuvis, savo pridaugintus gyvūnus išmeta kaip šiukšles, jiems nesuvokiama kas yra sterilizacija. Kačiukai tikrai neskiepyti, išsigandę ir stresuojantys, todėl jiems labai pavojinga dėl virusų pavojaus. Maldaujame laikinos globos. Kačiukų yra keturi. Gal kas nors galite priglausti vieną ar du. Aprūpinsime visomis priemonėmis. Svarbiausia šiems mažyliams saugi namų aplinka. Globos reikėtų apie tris savaites.
Gerieji žmonės, maldaujame priglauskite laikinai, išgelbėkite mažylius! Tel. 865244093.

Plačiau »
2019-08-21

Mažasis Kortukas laukia šeimininkų (Rado namus)

Šis labai mielas ir švelnus mažylis šeimininkų laukia Beglobio prieglaudoje. Kortukui dabar ne daugiau 2 mėn., dar neįgudęs vaikščioti, tačiau nori visur dalyvauti, apie tai praneša niurnėdamas, o ne lodamas - niekas dar nepamokė. Šuniukas labai domisi batų raišteliais, nuotraukose galime pastebėti ir grėsmingus nagučius, bet jie nenaudojami. Šiuo metu Kortukas gal būtų labiausiai panašus į taksą - neaukštas ir truputį pailgas, tačiau koks jis bus užaugęs sunku pasakyti. Šuniuko svoris 2,5 kg, paskiepytas mažyliu skiepuku. Norinčius suteikti Kortukui namus kviečiame skambinti tel. 868474049, 865225229 ar rašyti info@beglobis.com.
Gražiausios Beglobio augintinių nuotraukos instagrame.

Plačiau »
2019-08-19

Namučių ieško nuostabaus grožio tigriukai – rainiukai

Dvi katytės ir katinėlis nuo pat mažens globojami ir rūpestingai prižiūrimi. Juos rado geraširdžiai žmonės išmestus į konteinerį. Mažuliukų nepaliko likimo valiai, priglaudė, nukirmino, du kartus paskiepijo. Kadangi kačiukai auginti namuose, jie labai tvarkingi, gerai naudojasi kraiko dėžute, moka naudotis draskykle. Visi mažyliai labai draugiški ir smalsus, kaip ir visi maži kačiukai. Šiems grožiams labai reikia žmogaus buvimo šalia ir jie tai parodo įjungdami savo vidinius mažus varikliukus.
Kačiukas labiausiai nori būti arčiau žmogaus - išvydęs žmogų jis pradeda tyliai murksėti, iškelia savo uodegytę ir trinasi prie kojų, reikalaudamas paėmimo ant rankų. Viena mergytė labai protinga ir vikri, žaidžiant su virvute, ji stebi žmogaus ranką, o kai pagauna savo grobį, pakelia akytes į žmogaus veidą lyg klausdama, ar ji gera mergytė, ar viską daro gerai? Kita panelė pradžioje neskuba pažindintis arčiau, tačiau maistuką vertina labiausiai iš trijulės, o pavalgius, ir jai atsiranda neišdildomas noras dūkti kartu su broliuku ir sesute bei įsitaisyti žmogui ant rankų, garsiai murkiant. Jeigu norite priglausti savo namuose bent vieną iš šių trijų rainų grožybių, skambinkite tel. 865244093, Vilnius arba rašykite el. paštu: info@beglobis.com

Plačiau »
2019-08-17

Dovanojamas linksmasis Laikis (Rado namus)

Šuniukas Laikis pateko pas mus šeimininkams nustojus juo rūpintis. Laikis labai linksmas riestauodegis panašus į laikų veislės šunį. Šunelis draugiškas, norintis žaisti ir bendrauti, labai mėgstantis žmogaus draugiją. Laikis kantrus, tvarkingas tyliai laukiantis savo eilės pabėgioti ir pažaisti teritorijoje su kitais šuniukais. Suteikite Laikiui namus ir turėsite puikų draugą. Taigi skambinkite 868474049, 865225229 arba rašykite info@beglobis.com
Gražiausios Beglobio augintinių nuotraukos instagrame.

Plačiau »
2019-08-16

Katinukas Alsu dėkoja padėjusiems jam sveikti ir ieško namų

Katinukas Alsu patenkintas ir laimingas sako ačiū visiems visiems neabejingiems žmonėms, kurie jam linkėjo pasveikti ir aukojo jo akytės operacijai. Alsu istorija.
Alsu nebegrįš į gatvę, kurioje gyveno, nes paaiškėjo dar viena, labai nemaloni tiesa. Pasirodo moteris, kuri teigė, kad jį pamaitindavo užsipuolė mus, kad kankinam katinuką, ir primygtinai reikalavo jį eutanazuot, atseit jam taip bus geriau. Mus apkaltino, kad kankinam gyvūną, nes vietoj eutanazijos, pasirinkom gydymą ir gyvybės išsaugojimą. Bijodami dėl gyvūno gerovės ir matydami visiškai neadekvatų tos moters elgesį, nuolatinį terorą ir puolimą, Alsu jokiu būdu negražinsim į tą vietą. Ieškom šiam nuostabiam katinui nuolatinių namučių ir mylinčių šeimininkų. Katinukas jaunas, apie vienerių metų amžiaus, jau kastruotas, be galo meilus naminukas. Alsu filmukas. Taip, jis neturi vienos akytės, bet dėl to jis nė kiek neprastesnis. Jeigu galite priglausti Alsu savo namuose, skambinkite tel. 865244093, Vilnius arba rašykite el. paštu: info@beglobis.com

 

Plačiau »
2019-08-12

Gimtadienio proga sveikiname savanorę Gražiną

Savanorę Gražiną gimtadienio proga sveikina Beglobio prieglaudos katinėliai ir linki smagių nuotykių ir gero vėjo.

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  »