“Beglobio” naujienos

2014-11-10

Grindoje jaunutis pilkas katinėlis, reikalinga globa (sulaukė pagalbos)

Vilniaus sanitarinėje tarnyboje vos 6 mėnesių gražutis, meilus pilkas katinėlis. jam labai reikia namų ar saugaus prieglobsčio.

Kas nori ir gali, visam ar laikinai priglausti katinėlį, skambinkite tel. 865244093, 865354521 

Plačiau »
2014-11-09

Prašome paremti buldogą (parama gauta)

Šis šunelis apsilankė pas gydytojus, dėl odos problemų ir analinių liaukučių uždegimo. Buvo apžiūrėtas, paskirtas gydymas.Greičiausiai dar teks pas veterinarus apsilankyti.
Šiuo metu klinikai likome skolingi 101 litą ir prašome padengti skolą, kad turėtumėme galimybę gydyti ir kitus Grindinukus, kuriems reiks pagalbos.

Mūsų rekvizitai:
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK

Parama gauta. Ačiū 

Plačiau »
2014-11-09

Vienišas Murziukas

dar neprašvitus, einant į darbą, kažkas balkšvas bėgo ir garsiai miauksėjo, vos pastebėjo, kad atvažiuoja mašina bėgo ir nubėgo.

 

Vėliau, pavaikščiojus apie namus, aptikau, tai nelabai didelis, kažkada buvęs baltas, katinėlis, gintarinėm akim. Jis susisukęs gulėjo po balkonu. Prisileido per metrą ir vėl pradėjo miauksėti, kažką pasakoti.

Plačiau »
2014-11-07

Jaukus prieglobstis šunims- statykime kartu (trūksta 2993 lt. - pervesta 1947 lt.) 2

„Beglobio“ savanoriai kviečia prisidėti prie ilgalaikio projekto, įkurdinti laukiančius šunis patogiau, jaukiau, šilčiau ir kas svarbiausia – saugiau.

 

„Vagonėliams“ tik įsikūrus, džiaugėmės, kad galime išgelbėti šunis, suteikdami jiems vietos kad ir ne ypač dideliame narve, svarbiausiai, kad būtų gyvas ir turėtu galimybę rasti namus. Vėliau išsikėlėme (ar buvome iškelti) į kitą, sunkiau pasiekiamą vietą, bet čia galėjome šunis įkurdinti voljeruose, tačiau tai vyko gana greitai, lėšų, kaip jūs žinote, visiem persikraustymams, visiem remontams reikia daug, todėl ir voljerai buvo pastatyti iš parankinių priemonių.

 

Žinoma, šuneliams buvo kiek laisviau, jie pajudėdavo, pasivaikščiodavo, aplodavo kaimynus, kol laukdavo savanorių, tačiau dabar norime, su jūsų pagalba, suteikti jiems, kad ir laikiną, bet kiek galima geresnį, jaukesnį būstą. Dar yra tam tikrų, prieglaudos gyvūnų būstams taikomų sąlygų. Prieglaudos gyvūnus prižiūri skirtingi žmonės ir gyvūnai į prieglaudą atvyksta nuskriausti, išsigandę, neramūs, todėl jiems kirti voljerai turi apsaugoti ir gyvūnus ir savanorius. Jie turi būti tvirti, su galimybe pamaitinti gyvūną, net jei jis dar tavęs bijo, ginasi ir gali įkąsti.

 

Tai ilgalaikis Všį „Beglobis“ projektas, kurio tikslas, per metus įkurdinti visus šunis saugiuose būstuose. Pradėsime nuo pirmojo dvigubo voljero. Jam pastatyti reiks 4940lt. Jis bus tvirtas, su 2 durelėmis, papildoma, antra šėrykla ir pertvara.

Prašome paremti įstaigas jų kolektyvus ir visus, kurie gali. Gal galite prisidėti ir sumokėti už šėryklą, gal už dureles ar virbą voljero sienoje, padėkite kiek galite 5-iais, 10-čia, o jei galite 100-tu litų, kiekvienas litas priartins dieną, kada išvysime pirmus du šunis naujame būste.

 

Mūsų rekvizitai:

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996  SWEDBANK

 

Pažadame kasdien pranešti, kiek jūs paaukojote ir kaip juda projektas.

Dar labai prašome tų, kurie jau statė voljerus, paskambinkite, norime sužinoti, ką galėjome pražiopsoti, nes norime pastatyti voljerus gerus ir ilgam. Gal kas susidūrė su iškilusiomis problemomis ir gali patarti, kad mes nepakartotumėme klaidų.

 

Tel.8 684 70104

info@beglobis.com

 

 

 

Plačiau »
2014-11-04

Trumpaplaukių taksų mišrūnei reikia pagalbos (Sulaukė pagalbos)

Dalinamės gautu laišku:
"Pas mus atklydo kalytė trumpaplaukių taksų mišrūnė.Yra įtarimas kad išmesta.Matosi kad nesenai,storuliukė.Maždaug 5-7 m .Laikoma darbininkų namelyje.Po krūtinkauliu turi auglį maždaug 2,5 cm.Prieš keturias dienas užpakalį mėtė į šonus,dabar pabuvus šiltoj patalpoj jaučiasi tvirčiau.Valyva.Matosi kad laikyta kambaryje.Ištveria po 12 valandų.Tuštinasi tik lauke.Iki lapkričio 7 dar paglobosim,o paskui užsidarom žiemos sezonui ir nebus kam jos globoti.Tel.:867776640"

Plačiau »
2014-11-04

"Kai kas nors kada nors mylės mane.." Vienišas sužalotas kačiukas (Pagalbos nesulaukė. Piktavalių žmonių kažkur išvežtas)

"Kai kas nors mylės mane, murksiu jam, glausiuosi, būsiu visada šalia ir niekada neišduosiu bei nepaliksiu" - kačiukas Kuziukas

Vienatvė, baimė ir skausmas šio jaunučio kačiuko kasdieniai palydovai. Nei kaip pabėgti, nei kaip apsiginti..... Kas sužalojo kojytę, kai buvo visai mažiukas, neaišku. Nuplėšta, nukirsta ar nukąsta.

Katinukas taip jau vargsta ilgus 4-5 mėnesius, Kuziukui apie 6 mėn. Jis gimė vasarą, lakstė visom keturiomis kojytėmis, džiaugėsi saulės spinduliukais, gainiojo drugelius..Tačiau nesidžiaugė Kuziukas vaikyste ilgai, kažkas nuplėšė Kuziukui dalį kojytės. Į jo riksmus neregavo niekas, nors aplinkui ir gyvenamieji ir daugiabučiai namai. O ir šiuos keletą mėnesių su trimis kojytėmis vargstančio katinėlio niekam nepagailo. Kojytė sunykusi, maskatuoja sunykęs raumuo . O pats katinukas gyvybingas, linksmas ir neįtikėtinai meilus. Pakviestas atliuoksi trimis kojytėmis, murksi, trinasi galvyte. Gavęs maisto taip džiaugiasi. Akytės kupinos dėkingumo. Toks geras.

Šį mažutėlį kartais pamaitina vienas vyras, kuris ir kreipėsi prašydamas padėti Kuziukui surasti namus.

Labai prašau, ŽMONĖS, padėkime šiam katinėliui. Jis negali apsiginti nuo nieko: nei nuo nedraugiškai nusiteikusio žmogaus, nei nuo šuns, nei kitų katinų-patinų. Kaip jam išgyventi ateinančią žiemą. Sunkiai įmanoma.

Katinėliui reikės sutvarkyti kojytę, bet pirmiausia reikia rasti laikiną ilgalaikę ar nuolatinę namų globą, be namų negalėsime padėti katinėliui. Jei tik atsirastų namų globa, padėtume vet. gydykloje sutvarkyti kojytę.

Suteikime kačiukui šansą pasijausti laimingam, reikalingam, pajusti ką reiškia žmogaus rūpestis, namų šiluma. To Kuziukas niekada nepatyrė.

Gal turite pas save namuose kamputį Kuziukui. Jis mielas, draugiškas ir pripratęs gyventi su trimis kojytėmis. Tik jam taip reikia saugios aplinkos, kurioje kačiuko daugiau niekas nenuskriaus.

Sužalotą katinuką mažai kas ryžtasi priglausti. Jis kitoks, bet patikėkite ne prastesnis už katinėlius su visomis keturiomis kojytėmis.

Kuziukas labai viliasi prisibelsti nors į vieno ŽMOGAUS širdį!

Tel. Nr. 865354521, Vilnius

 

 

 

Plačiau »
2014-11-03

Gyvybiškai reikalinga pagalba. Labai labai skubu

Ši diena labai labai skaudi morališkai, nes žmogaus žiaurumui ribų nėra. 
šeši mažyliai išmesti tiesiog dėžėje prie sanitarinės tarnybos. Juos išmetė jaunas vyras (jei tą dvikojį padarą galima taip vadinti). Šie kačiukai naminės katės. Jo katės. Kurios jis nesterilizuoja, tačiau išmėto jos vaikus. 
Mažyliai jau nukentėjo nuo sadisto rankos, jo ranka nesudrebėjo atplėšdama 1 mėnesio kačiukus nuo mamos, nesudrebėjo išmetant į patvorį bejėgius mažylius.
MALDAUJAME PAGALBOS. BE JŪSŲ GEROS ŠIRDIES JIE ŽUS. Šie mažyliai neišgyvens nei gatvėje, nei sanitarinėje tarnyboje, nei prieglaudoje. Jis gali užaugti TIK NAMŲ GLOBOJE.
M A L D A U JA M E jų vardu. Jie NEKALTI, kad jiems leido gimti, o po to taip žiauriai atsikratė. 
padėkite. Gal po 2, po 2, po 2. Gal iš jūsų tarpo atsiras bent trys geros širdies žmonės.
Skambinkite, maldaujame. Mažų kačiukų maisteliu aprūpinsime. Svarbiausia dabar šiems mažyliams - namų globa.
Nekantriai laukiame jūsų pagalbos 865244093, 865354521.

VšĮ "Beglobis"

Plačiau »
2014-11-02

Didelis, gerietis ir labai meilus katinas Tobis prašo neuždaryti jo į narvą

Tobis nuostabiausias katuliukas pasaulyje. Katinėlis bučiuoklis, glaustūnas, meilūnas. Šiam nuostabiam katuliukui buvo suteikta laikina namų globa, deja, globa baigėsi, ir Tobis turės keliauti į ankštą prieglaudos narvą, kur tokiam žmogų mylinčiam katinėliui, gyventi uždarytam, be žmogaus draugijos bus nepakeliama. Katinėlis sofinis, lovinis ir rankinis katinas.

Tobiui be galo reikalingi namai.

Šis katinėlis tikrai jų nusipelnė. Tobis nuosavų šeimininkų buvo išmestas į lauką, po to pakliuvo į sanitarinę tarnybą, perimtas iš jos. Tobis buvo suvargęs, liesas ir greičiausiai skriaustas, bet vis tiek visus labai mylėjo, glaustėsi, baksnojo nosyte žmogaus veidą ir rankas lyg duodamas bučinius. Namų globoje katinukas pagražėjo, atgavo buvusias formas.

Ieškome geraširdžių ir mylinčių bei suprantančių gyvūnus žmonių, kurie galėtų priglausti Tobį savo namuose, kad netektų jam keliauti į prieglaudos narvą. Tobis jaunutis, apie 1 m. amžiaus, kastruotas, gavęs vaistų nuo kirminų. Tobis labai tvarkingas, žino kam yra skirta kraiko dėžutė ir ją naudoja pagal paskirtį.


Katinėlis Tobis yra nepaprastai geras, labai jaukus, meilus glaustūnas. Šis katinukas visiškas gerietis ir žmonėms, ir kitiems gyvūnams - nefonfliktiškas, ramus, siekiantis su visais draugauti.

Jei galite  suteikti katinėliui namų šilumą ar nors laikiną globą, skambinkite tel. 868470104, 865244093 arba rašykite el. paštu:info@beglobis.com

Plačiau »
2014-11-01

Tik vakar buvo viskas tvarkoj, o šiandien babeziozė, prašome jūsų paramos (reikiama suma 183lt.-paaukota 110lt.)

Didžkiui Grindoje žaibinė babeziozės forma, šlapinasi krauju, nevaldo užpakalinių kojų. Buvo nuvežtas į kliniką, atlikti tyrimai, suleisti, šiam momentui reikiami vaistai, su nerimu laikiame rytdienos. 

Klinikai, už pirmą dieną, likome skolingi 183 litus, suma tikrai augs todėl prašome jūsų paramos, ryt žiūrėsime, ką galima dar jam padėti. 

Taip pat prašome jam namų globos, gal kas nors turi tokia galimybes ?

tel.861295611

Mūsų rekvizitai:
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK

Plačiau »
2014-10-28

Reikia pagalbos - namų mažam kačiukui (Sulaukė pagalbos)

Dirbu Senamiestyje - šalia Katedra - Vidaus reikalų ministerija .
Vasarą Sereikiškių (ne Bernardinų naujajame) parke (šalia WC) buvo įrengta lauko kavinė.
Porą kartų praeidama pastebėjau, kad padavėja po kavinės grindimis-platforma iš lėkštutės kažką maitina... 
Dabar  kačiukui  maždaug 4 mėn.
Kačiukas pratęs prie žmonių, lengvai prijaukinamas, pašauktas atbėga.
Jis - juodas su baltomis dėmytėmis po kaklu ir  ant kojyčių.Dabar, ne sezono metu, kavinė uždaryta  - mažiukas liko vienas, be maisto ir pastogės.
Darbo dienomis pamaitinu.
Artėja žiema, jau  dabar naktys labai šaltos, labai prašau rasti galimybę priglausti kačiuką.
Prisidėsiu kuo tik galiu.
Labai, prašau, turinčių galimybę, priglausti šį mažiuką.
Živilė, tel. 8 614 25007, Vilnius

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  »