“Beglobio” naujienos

2013-12-23

Pakeliui į sanitarinę tarnybą. Ieškome skubios pagalbos (Rado namus)

Šią mažylę rado stotelėje ir jau nešė į sanitarinę tarnybą UAB "Grinda". Radome globą iki vakaro.

Labai prašome pagalbos. Priglauskite kas nors šią nuostabią gražuolę laikinai ar visam laikui. Prieglaudoje šis stebukliukas užsikrės ir susirgs. Padėkite katytei.

Tel. Nr. 8 652 44093, 8 653 54521

 

Plačiau »
2013-12-20

Plonytė raudona gyvybės linija...

Niekam nereikalingi, niekieno...jiems buvo leista gimti, kad pajaustų kas yra šaltis, kančia, skausmas, badas. Trys mažyliai savo išsekusiais kūneliais bandantys vienas kitą sušildyti, prisiglausti, išlikti, trys skausmo pilnos širdelės, plakančios išvien, drebančios ir bijančios, nes jau nieko šiame pasaulyje nebesitiki.

 

Kūčių naktį  trys maži kačiukai buvo atvežti į sanitarinę tarnybą, kaip nereikalingos šiukšlės - išsekę, alkani, paliegę. Atvežti ir  palikti, pasakius - "jie nereikalingi, galite sunaikinti". Jiems leido gimti tik tam, kad po poros bado ir šalčio mėnesių, pasirašytų mirties nuosprendį. Tai padarė tie, kurie vadina save žmonėmis, kurie turbūt sėdo prie Kučių stalo, valgė ir šventė, o tuo tarpu Kūčių naktį...šie trys mažyliai drebėjo šaltame narve ir vis labiau silpo.

 

Kai atėjome paimti mažylių, jų akyse žvelgiančiose tiesiai į sielą išskaitėme vienintelį klausimą - kas su mumis bus? nepasitikintys jau niekuo, išsigandę ir paliegę jie spaudėsi vienas prie kito savo mažias kūneliais.

Plačiau »
2013-11-03

Labai reikia globėjų katinėliams 1

Katinėlių srautas labai didelis, vis nauji ir nauji atsiranda, mažiukus greičiau paimam, kad nesusirgtų, sergančius vežame į klinikas, o suaugusiems nebeužtenka vietų ir jie laukia narvuose, Grindos ar prieglaudos. Gal galite rasti namų kampelį vienam ar kitam katnėliui, kad jie savų šeimininkų lauktų namų aplinkoje ? Narvuose jie labai stresuoja, jie naminukai, nepratę ilgai būti tokioje mažoje aplinkoje.

Jei galite laikinai priglausti bent vieną katinėlį, skambinkite, būsime labai labai dėkingi.

865244093  865354521 

Plačiau »
2013-10-10

Nuosprendis - sutinku, kad būtų numarintas (Rado namus)

Apleistas, išduotas katinėlis Sofoklis buvo atiduotas į Vilniaus benamių gyvūnų sanitarinę tarnybą, pasirašius nuosprendį – "sutinku, kad būtų sunaikintas". Katinėlį Sofokliu pavadinome mes, nes "šeimininkai" pasivargino užrašyti jo vardą. O iš kitos pusės kam, gal katinukas iš viso neturėjo vardo, nes tuose namuose buvo nereikalingas

gyvis. Tiesa pasakius nei vienam gyvūnui nelinkėtumėme tokių namų. Kai kurie katinėliai visą gyvenimą gyvenantys lauke ir neturintys šeimininkų atrodo geriau, nei šis katinėlis "iš namų". Kas veisiasi tokiuose "namuose", kokiose sąlygose laikomi gyvūnai baisu ir pagalvoti. Sofoklis buvo atiduotas išsekęs, dehidratavęs, jo burnoje vietoje krūminių dantukų buvo susiformavusi baisi sukietėjusių apnašų masė, dantenos ištinusios, raudonos, paburkusios. Sofoklio ausytės - pilnos purvo ir ausų erkių. Turbūt nereikia net sakyti, kad tokiuose "namuose" laikomi gyvūnai niekada gyvenime nėra nešami į veterinarinę gydyklą. Jei jie suserga turi patys pasveikti, jei ne......arba numiršta patys arba priduodami su nuosprendžiu sunaikinti į sanitarines tarnybas. Tokiuose "namuose" laikomi gyvūnai tiesiog turi išgyventi. Jiems net neduodama pasirinkimo, uždarant butuose be galimybės ištrūkti. Lauke gyvenantis katinas gali susigauti pelę, o namuose jis maitinamas pačiu prasčiausiu, pigiausiu maistu. Tokių "namų" rezultatai - išsekę, ligoti, neprižiūrėti gyvūnai. Sofoklis iš tokių "namų". Atsikratydami Sofokliu ir pasirašydami nuosprendį, "šeimininkai" net sugebėjo pateisinti jo atidavimo priežastį "skriaudžia kitas dvi kates". Mums labai gaila tų kitų dviejų kačių, nes jų būklė tikriausiai tokia pati ir tik laiko klausimas kada jomis bus atsikratyta. 

 

Šiuo metu Sofoklis laikomas veterinarijos klinikoje. Katinėliui buvo sutvarkyta burnytė, pašalintas vienas dantukas, nuimtos apnašos. Kadangi Sofoklis labai išsekęs, jam pastatytas kateteris, lašinami organizmą atstatantys skysčiai. Labai tikimės, kad Sofoklis atigaus ir vėl kreipiamės į jus pagalbos. Tik jūsų dėka, mes galime padėti tiems gyvūnams, kurie patenka į bėdą - yra žalojami, suluošinami, skriaudžiami, neprižiūrimi.

 

Jei galite padėti Sofokliui pasveikti, paremkite jo gydymą kas kiek galite – jam reikalinga jūsų parama. Pervesti lėšas Sofokliui galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami – "Sofoklio gydymui"

 

Apie Sofoklio būklę ir sveikatą, galite pasiteirauti tel. 865354521, 865244093. Taip pat šiam katinėliui labai labai reikia namų. Namų, kuriuose gyvenantys žmonės supranta kas yra gyvūnas, kaip reikia juo rūpintis ir nepalikti ištikus bėdai. Jei galite suteikti Sofokliui tokius namus, skambinkite tais pačiais telefonais.

Plačiau »
2013-09-18

Grindoje kalytė su 5 šuniukais, priglauskite (Pagalba rasta)

Namų ar globos laukia nedidukė jana kalytė iš Pagubės sodų ir jos 5 šuniukai. Visi patinėliai, dideli neaugs nes ir jų mamytė nedidukė, vos 7 kilogramų.
Gal kas svajojate apie tokius augintinius ?
Adresas: L. Giros 131, Vilnius, Lietuva
Telefonas: (8-5) 273 61 88, 8 652 57 707
El. paštas: gyvunai@grinda.lt
Darbo laikas:
I-V 7-19 val.
VI-VII bei švenčių dienomis 9-16 val.

Jei kas galite pagloboti bent laikinai, visą šeimyną, skambinkite tel.861295611

Plačiau »
2013-09-13

Juodas jaunas pūkuotukas ieško namų

Labai prašome namų šiam meškiukui. Tai 6 mėn. katinėlis, kurį atnešė į sanitarinę tarnybą.

Katinėlis labai dailus. Toks juodo šokolado spalvos pūkas. O uodega raina. Gaila nuotraukoje gerai nesimato. Tikrai įdomiai atrodantis katinukas. Visas juodas su raina uodegyte. Jei galite priglausti šį kačiuką, prašome, paskambinkite 865244093, 865354521.

Plačiau »
2013-09-13

Liudvikas - sukandžiotas šuns, išsekęs, alkanas, sergantis (Paaukota.Rado namus)

Liudvikas gavo tokį vardą, nes buvo sugautas benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos Liudvinavo gatvėje. Tiksliau ne sugautas, o tiesiog paimtas ir įdėtas į narvą, nes katinėlis jau niekur nebepajėgė nubėgti. Galbūt tai ir buvo jo išsigelbėjima s, nes po maksimui keletos savaičių, jis tiesiog būtų nusikamavęs nuo kančių.

 

Plačiau »
2013-09-10

Išduota.....Mazės širdutė neatlaikė išdavystės(Paaukota. Dėkojame visiems). Rado namus

Mazė neteko namų  daugiau nei prieš mėnesį. Ji buvo atnešta į san. tarnybą kaip nebereikalinga. Ant jos pridavimo akto, jie parašė, kad Mazės neatsiims ir, kad po 2 sav. ji taps san. tarnybos nuosavybe. O san. tarnyba turės teisę elgtis savo nuožiūra - toliau Mazę laikyti ar eutanazuoti (sunaikinti). Jie pasirašė ir išėjo. Kas bus su Maze, kuris variantas jai bus taikomas, jiems nerūpėjo ir nerūpi.

San. tarnyboje po 2 sav. Mazės niekas nesunaikino. Mazė buvo laikoma narve, maitinama. Tik Mazės širdutei to maisto nepakako. Mazė po truputį ėmė silpti.

Visiems atrodo, kad jei gyvūnas yra laikomas, tai jam niekas negresia. Ne, jam gresia ligos, kurios san. tarnybose, prieglaudose yra visada šalia. O vargšas išduotas gyvūnas yra toks pažeidžiamas, kad vilties, jog jis išgyvens praktiškai nebūna.

Šiuo metu mažylė tokios būklės, kad jos gyvybė kabo ant plauko - ji nebeprakvėpuoja, užpūliavusiomis akytėmis, nieko nevalgo. Jai reikalinga pagalba, lašalinės, antibiotikai, kokybiškas maistas.

Mažę galime nugabenti tik į kliniką, kur kiekviena jos gydymo diena kainuos 10 lt. Taip pat kainuos vaistai, gydymas. Iš viso Mazei reikės apie 180 lt.

Taip pat po gydymo mažylei labai bus reikalinga namų globa.

Išduotai Mazei  reikalingas jūsų visų palaikymas, jūsų visų sugniaužti kumščiai ir finansinė parama.  Padėkite jai. Kiekvieno jūsų nors ir nedidelė parama, tai Mazės viltis pasveikti.

Jei galite padėti kačiukei Mazei ir paaukoti lėšų jos gydymui, galite aukoti į mūsų sąskaitą su prierašu - išduotai Mazei.Labai dėkojame

Ieškome katytei namų. Tel. Nr. +37065244093, +37065354521

 

Plačiau »
2013-08-03

Pagalbos prašo visai mažytė katytė (Sulaukė pagalbos)

Kaip ir žmogus, taip ir gyvūnai. Vieni gimsta po laiminga žvaigžde. Yra mylimi, gerbiami, kišenėse nešvilpauja vėjai, kitiems klojasi ne taip gerai, bet gyvenimu jie nesiskundžia, o kai kuriems, juk tenka ir benamio duonos paragauti. Šiai katytei jos teko ragauti. Ji visų jėgų šiame, negailestingame pasaulyje, stengianti išgyventi. 

 

Kol džiaugiamės karšta vasara, ši mažylė kasdien kovoja už išlikimą. Miega sudžiūvusios žolės ir žemės guolyje po balkonais, alkaną pilvuką kartkartėlėmis sušildo rasti keli maisto trupinukai, kasdien su nerimu maža katytė laukia rytojaus. 

 

Taip jau atsitiko, kad gimusi lauke, negaunanti kokybiško maistuko, mažylė susirgo. Ėmė pūliuoti akytės. Beglobiai maži padarėliai ne daug kam rūpi, tad ir ji niekam nerūpėjo. Negydomos akytės visai sulipo. 

 

Šią mažylę prieš kelias dienas pastebėjo geraširdis vyras. Pagailo nabagėlės, tupinčios po balkonu ir gailiai raudančios. Katytę nuvežė į veterinarijos gydyklą, kur paaiškėjo, kad vienos akytės išgelbėti nebepavyks. Ji sunykusi. Kitą akytę išgydyti dar galima. Paskirtas gydymas. Vyras mažulytę patalpino rusyje. Penkias dienas jai bus leidžiami vaistai. O kas po to? Priglausti visam laikui namuose negali. Teks paleisti atgal. Bet gal kas nors iš jūsų galite ir norite išgelbėti šią 2 mėnesių katytę nuo jos laukiančio tolimesnio benamytės likimo. Katytė labai žavi rainiukė. Taip, ji viena akyte nematys, bet tai nereiškia, kad ji netaptų tokia pati mylima ir pati geriausia jūsų šeimos murkaliuke. 

 

Jei tik galite priglausti visam laikui, o gal būt laikinai šį mažą nekaltą padarėlį, kreipkitės prašome tel. Nr. 865354521 arba 867008218

 

Plačiau »
2013-07-01

Pavogta laimė: Vincukas ieško namų (Rado namus)

Jo mylima šeimininkė mirė prieš mėnesį... Nors daugybei mūsų gentainių gyvūnas tėra šiukšlė nieko nesuprantanti, nejaučianti nei skausmo nei džiaugsmo, jie vis dėlto JAUČIA. Kaip ir mes. Jie jaučia ir supranta VISKĄ.

Katinuką mirčiai ir dar didesniam skausmui pasmerkė buvusios jo šeimininkės... vyras. Kalbėjo, painiojosi, melavo, tačiau iš viso buvo aišku, kaip stipriai šis gyvūnas yra nekenčiamas. Nes katinėlis nemiega naktimis, nes miaukia, nes nevalgo dešros ir batono, nes, matai, jam reikalingas „pirktinis maistas".

Po pokalbio norėjosi šaukti: „ką darai, žmogau? Ar turi bent truputį žmogiškumo?" Bet tai būtų šauksmas į niekur. Jis nemylimas taip, kad net vardo jo nežino... katinėlio, kuriam 5 metukai.


Šis nuskriaustas, nemylimas katinėlis kastruotas. Laimė, sanitarinėje tarnyboje „Grinda" buvo neilgai ir jokių ligų nepasigavo. Atsirado nuostabi moteris, kuri jam suteikė laikiną pastogę.

Pasak globėjos, tai be galo mielas, draugiškas katinukas. Jis toks dičkis, rainas, trumpaplaukis. Tamsaus, raino kailiuko, su balta apykakle ir letenėlėmis, ant uodegos galiuko balto kailiuko žiedas. Vincas yra draugiškas tiek žmogui, tiek kitam gyvūnui.

Vincas - ne tingus snaudalius visą dieną miegantis ant „sofkutės", tai pakankamai energingas, norintis žmogaus dėmesio ir meilės, pakankamai guvus ir judrus katinas. Labai greit prisirišantis prie žmogaus.

Katinėlis ieško mylinčių, atsakingų šeimininkų ir namų, kur daugiau jo nebeišduos, nes, sutikite, dar vieną išdavystę net stipriausiam žmogui išgyventi būtų sunku.

Tel. Nr. 865354521

 

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  »