“Beglobio” naujienos

2014-12-01

VILNIUS SOS: pagaliais užmušami katukai - skubiai reikia namų ar globos!

Šių pūkuotukų broliuką lapkričio pradžioje užmušė senis su pagaliu "kam ant mašinų tupi" (namas ir laiptinė žinomi). Praeidama pamačiau po balkonu vaikiško vežimėlio lopšį, jame - plastikiniame krepšyje, įdėtas katuko lavonas, kakliuke didžiulė žaizda, sukrešėjusio kraujo gumulai. Veiksmas vyksta viename Rinktinės g. devynaukščių, kitapus gatvės nuo Kalvarijų turgaus. Tenykštė šėrėja p. Rima šiemet jau palaidojo 8 katukus, užmuštus šiame ir gretimame kiemuose.

Liko 4 nuostabūs pūkuoti Mikučio (kur "Fauste") vaikai ir 3palvytė jų mama. Katukams 5-6 mėnesiai: Frankas Zappa (pilkas/baltas), Džiageris-Kailinukas (juodas), dar 2 juodai/balti pūkuočiai trumpomis stambiomis kojytėmis ir 3palvytė Missis Džiager. Šalia stadionas, žiaurūs vaikai pagaliais badantys ir skriaudžiantys katukus, "žmonės" siundo šunis ant jų. Be to, ir šitie "ant mašinų tupi".

Frankas Zappa jau čiaudi, Kailinukas užkimęs, 3palvė mama siaubingai liesa, anot p. Rimos, ją išmetė žinomo teatro režisieriaus tėvas. Ją verkiant reikia sterilizuoti. Vaikai dar nespėjo išsipurvinti, kailiukai banguojantys ir švarūs. Jei nebus užmušti, po dienos-kitos prasidės ligos, netrukus patys pradės daugintis. Namų ar bent globos reikia DABAR. Katukai bus dovanojami tik gyvenimui namuose, su sutartimi ir įsipareigojimu kastruoti. Organizuotume atvežimą į kitus miestus. Tel. +370 609 93294 (Vilnius). 


Youtube nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=lBp8eZTeGXs

Plačiau »
2014-12-01

SKUBU: laiko nebėra, o jie taip nori gyventi.. Dešimt gyvybių "kabo ant plauko". Reikia GLOBOS/ namų!

SKUBU: laiko nebėra, o jie taip nori gyventi.. Dešimt gyvybių "kabo ant plauko". Reikia GLOBOS/ namų!


Skubiai ieškomi namai ar bent laikina globa net dešimčiai šunelių. Dauguma jų Vidurinės Azijos aviganio mišrūnai. Ferma, kurioje jie gyvena, jau parduota, naujasis savininkas laiko daug nebeduoda. Jei kas galite suteikti globą ar namus nors vienam iš jų, skambinkite 862441922. Padės pasiimti, pervežti ir padovanoti. Kai kurie šunys kiek nedrąsūs, matyt mažai kas su jais bendravo, tačiau adekvatūs, pakalbinti elgiasi draugiškai. Globėjus tikrai pakonsultuos, patars.

Plačiau »
2014-12-01

Trys šuniukai LAUKIA pagalbos - namų!

Prašau jūsų pagalbos. Pireš 2 savaites mirė mano tėvas, jis gyveno Nemėžyje, iko 3 šunys. Dabar kas rytą nuvažiuoju, juos pašeriu ir vandenį pašildau. o po to jie vis tiek vieni lieka visai parai, vanduo ryte į ledą sušalęs būna.   Šunys Laukia kiekvieną rytą prie tvoros, kai išgirsta mašinos ūžimą.  Prašau, padėkite surasti naujus šeimininkus,  nes jie sušals per žiemą, neišgyvens. Aš neturiu tokios galimybės kas dieną važiuoti šildyti namo, nes jis malkomis kūrenamas. O pas mane namie irgi 2 šunys ir dar katinas. Tiesa kaime  dar 5 katės, bet dėl jų mažiau pergyvenu. Nuvažiuosiu 1-2 kartus per savaitę  pamaitinti, o tiems šunukams žmogau reikia.
Gal kas priglaustų našlaičius. Prisegu keltą nuotraukų, jie labai juda, sunku nufotografuoti.
Mano tel. Nr. 865522346 kornelijar@gmail.com

 

Plačiau »
2014-12-01

Prašome paramos dviem kieminukam (skola 265 lt.)

Gelbėjame 2 naminius kačiukus, patekusius į į kiemą ir ten gyvenusius. Labai norime jiems padėti, kol dar nieko blogo neatsitiko. Abu jie geriečiai, bet vienas jau spėjo nukentėti. Jau iš kojos išimtas šratas. Kitam atlikome visas profilaktines procedūras, išvalėm ausis, gavo vaistus nuo kirminų, kitų parazitų ir dar nusimato kastravimas, nes gali būti, kad pradėjus jam žymėti teritoriją, buvę šeimininkai jį ir išmetė, taip buvo papraščiau, jiems.

Abu katinukai dabar saugūs, namų globoje, gretai pardėsime ieškoti pastovių namų, tačiau liko jų skolos, negalima, kad jos kauptųsi, nes kitą kartą negalėsime padėti.
Prašome jei galite, paremkite, bent po truputį. Išleidome vienam 127lt., kitam 138lt .

Mūsų rekvizitai :
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK

kieminukam

Plačiau »
2014-11-30

Sotus, bet liūdnas linksmuolės Sojos gyvenimas

Viena studentė mažytę Soją pasiėmė iš savo draugo giminaičių ir labai ją pamilo. Bet studentė pakliuvo į savotiškus spąstus - visą dieną paskaitos, o dar ir papildomas darbas. Soja liūdi vieniša ištisas dienas ir tik vakarais išvedama pasilakstyti. Todėl bet kokio žmogaus pasirodymas jai sukelia begalinį džiaugsmą "iki išprotėjimo". Ar mažoji Soja laiminga, ar tai  ne kalėjimas linksmam šuneliui?
Sojai tik 8 mėn., ji gimusi šiemet kovo 20 d. per lygiadienį.
Kad ir labai liūdėdama, jos šeimininkė ieško Sojai naujų namų: gerai būtų nuosavas namas su kiemu, kad Soja galėtų bet kada pabėgioti, arba jei
naujieji šeimininkai mėgtų su ja pasivaikščioti ir nors kiek išmanytų dresūrą, nes tiek laiko vieniša "kalėjusi" Soja dar ne visada suvokia žmonių norus.
Ar pagaliau suras kalytė savo tikruosius jaukius namus ir ją mylinčius žmones,
besirūpinančius ja kaip savo šeimos nariu. Už tai ji atsimokės begaline meile ir prieraišumu. Ar to per maža?
Soja bus dovanojama su sutartimi.

 

Skambinti Vilnius, tel. 8610 69992
Plačiau »
2014-11-27

Du šuneliai partrenkti automobilių. Ar pajėgsime juos išgelbėti (Gydomi) 3

Lapkričio 26 d. turbūt buvo pati nelaimingiausia šį mėnesį diena. Du automobilių partrenkti ir palikti merdėti šuneliai laukė savo mirties žiemiškai šaltą dieną. Tie, kas juos partrenkė nesivargino sugrįžti, nepasivargino net žvilgtelėti ką padarė. Jie tiesiog šaltakraujiškai paliko šiuos nelaimėlius merdėti. 

Plačiau »
2014-11-27

Du mažiukai. Skirtingos istorijos. Noras tas pats - rasti namus (Rado namus)

Du mažiukai. Skirtingos istorijos. Noras tas pats - rasti namus.

Gal kas ieškote minkštučio juodo kamuoliuko? O gal patinka rusvai raini kačiukai?

Abu mažyliai maždaug 2 mėn. amžiaus. Tvarkingi. Naudojasi kraiko dėže. Sveiki ir jau paskie...pyti.

Juodukas pūkuotas išgelbėtas Pilaitėje, kur gatvėje toks mažylis būtų žuvęs.
O rainiukas - lūšiukas buvo išgelbėtas iš vieno daugiabučio Vilniuje. Su mažučiu kačiuku kažkas žiauriai "papokštavo". Išmaudė ir šlapią išnešė į laiptinę ant radiatoriaus, taip sakant džiūti, kuomet laiptinėje buvo +5. Kačiukas verkė, šaukė ir buvo išgirstas, laikinai rūpestingoje globoje priglaustas.

Abu kačiukai apžiūrėti veterinarų, nukirminti ir paskiepyti.

Labai draugiški, miega visada kartu apsikabinę.........
Juodukas gal šiek tiek bailiukas, bet labai greit prie naujos aplinkos ir naujo žmogaus pripranta. Labai gražutis. Toks pūkų kamuoliukas.
Lūšiukas - retų kailio spalvų turėtojas ir labai mėgstantis glostymus ir visaip bando atkreipti į save dėmesį, tik užeini pas jį, iškart vartosi ant nugaros ir prašo glostymų....

Labai reikia ir ieškome šiems katinukams namų. Pastebėkite juos, pasidalinkite skelbimu, padėkite rasti mažyčiams namus!

Tel. Nr. 867086396, Vilnius

 

 

Plačiau »
2014-11-25

Mažutis juodas kačiukas skubiai ieško namų (Rado namus)

Mažutis juodas kačiukas skubiai ieško namų, nes jį radusi mergina negali laikyti.
Kačiukas meilutis, naminukas, tik išsigandęs nuotraukose. Ir kaip nebijosi, kai išmetė tokį mažutį iš namų į lauką, kur šalta ir vienam labai baisu.
Mažuliukas priglaustas trumpam, bet namų labai labai reikia ar kitos laikinos globos.
Katinukas pasipuošęs puriu, minkštu, juodu kailiuku. Apie 2 mėn. amžiaus. Naminukas.
Tel. Nr. (8 6) 07 38 280; Vilnius

 

 

Plačiau »
2014-11-23

Nedidukas Murziukas-Žėrutė, jai labai reikia paramos.

Gal atsimenate istorijos pradžią. Gatvėje atsirado katinėlis ir bėgiodamas kalbino praeivius. Buvo visai neprisitaikęs gyventi gatvėje. Bėgiojo šalia mašinų, tiesiai važiuojamaja dalimi. Vėliaiu rado šaltą prieglobstį, po balkonu, ant nešvaraus skuduro. 
Kaip šis paaugliukas, pateko į gatvę, tikrai nežinome, bet pateko prieš pat šalčius, o augęs ne gatvėje, nežinojo, kur ir kaip pasislėpti. Kol ieškojame jam prieglobsčio, greičiausiai jis rado kur sušilti ir tai buvo ne pati geriausia vieta, mes žinome, tik spėjame, bet greičiausiai jis šiltą vietą rado kažkurio automobilio motore. Kai bandėme jį pagauti, paaiškėjo, kad jis jau niekur nebebėga, nes nebegali, visos užpakalinės kojytės buvo su plėštinėmis žaizdomis, taip pat nubrauktas vienas šonas. Gerai, kad būtent tą dieną jis buvo paimtas, nes galėjome pavėluoti. Jis tik miaukė ir beveik nesipriešino.

Plačiau »
2014-11-22

Padėkite rasti katinėliams namus

Dalinamės gautu laišku:

 "Kreipiuosi į visus su didžiuliu prašymu priglausti ir padėti rasti 2 kačiukams mylinčius šeimininkus.

 Š.m. balandžio 1 d. Lazdynų mikrorajone gimė 4 kačiukai: 3 broliukai ir sesutė.
 Vienas iš broliukų jau rado sau namus, yra be galo mielas ir, pasak veterinaro, visiškai sveikas, nepaisant traumuotos akytės. Spėjama, kačiukai gimė nuo naminės katės, kuria "geraširdžiai" šeimininkai išmetė iš namų.

 

 Jau kelis mėnesius mamos-katės nesimato, o likę 3 kačiukai bando apsiprasti su negailestingu jų atžvilgiu pasauliu ir artėjančiais šaltais orais.

 

 Katinėliai tikrai yra mieli, žaismingi, leidžiami būti glostomi vienai geraširdžiai mergaitei, kuri juos maitina, ir būtų labai laimingi ir dėkingi, jei atsirastų žmonių, norinčių jiems suteikti šiltus namus bei savo meilę, kurios jų mažos širdutės jau seniai negauna.

 

 Banali istorija mūsų laikais, bet vistiek kiekvienas toks atvejis yra išskirtinis tų mažų benamių gyvūnėlių gyvenime.

 Negaliu juos apgyvendinti savo namuose, net laikinai, nes turiu 2 šunis, kurie skausmingai reaguoja net į mano vizitus pamaitinti kačiukus.
 Iš anksto dėkoju bent už kažkokią reakciją į mano pagalbos prašymą.
 Patikėkite, katinai, nors jau ir nėra tokie maži, bet tikrai labai meilus gyvūnėliai.

 Su pagarba,
 Valerija

 Kontaktinis telefonas 8600 46 954"

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  176  177  »