“Beglobio” naujienos

2010-11-07

Parduotuvėje "Kika" šuniukams ir kačiukams galite palikti dovanų

  Parduotuvėje „Kika", esančioje PC Ozas, Ozo g. 18, Vilniuje,  galite pasidalinti su beglobiais gyvūnais: maistuku, dubenėliais, gultais bei paklotėliais, kraiko dėžutėmis, pavadėliais ir kitais  Gyvybės vagonėliuose besiglaudžiantiems ir namų laukiantiems šuniukams ir kačiukams labai reikalingais  reikalingais daiktais.

                                                             

Gyvybės vagonėlių gyventojai ir visa LGGD komanda nuoširdžiai dėkoja "Kika" bei mažiesiems keturkojams neabejingiems žmonėms už paramą!

Plačiau »
2010-11-01

Maži pūkų kamuoliukai iš apleisto namo rūsio (Visi padovanoti)

Metus laiko penėjau prie darbo atsiradusią benamę katytę, kurios man niekaip nepavykdavo pačiupti sterilizavimui. Prieš gerą savaitę sužinojau, kad ji atsivedė savo ūktelėjusius (apie 1,5 mėn.) kačiukus į šalia stovinčio apleisto namo rūsį. Netoli vyksta statybos/remonto darbai ir šis namas naudojamas statybininkų: persirengimui, papietavimui ir pan. Ačiū jiems, pasakiusiems, kad rūsyje glaudžiasi katytė su vaikučiais, neskriaudusiems jų, o atvirkščiai maitinusiems, o kai ėmiau juos gaudyti, ne vienas manė, jog iš kačiukų virsiu sriubą :) ir buvo labai pasipiktinę :)


Dėkui VšĮ Lesė už paskolintą gaudyklę bei Tautmilei, padėjusiai pagauti mažuosius šnypštukus ir jų mamytę.


Prašome susipažinti su šiek tiek baigštoka šeimynėle :) Dar nežinau nei vieno kačiuko lyties, nes iš pūkuoto pauodegio nieko nesuprantu :)


Juodukas - Bitutis, storiausias ir labiausiai mėgstantis pavalgyti mažylis. Į jį žiūrint, man vis galvoj skamba  "mėgsta medų meškinai" :)


Šviesus - Simukas, pats drąsiausias, smalsiausias, linksmiausias. Padykęs mažylis.


Baltai juoda pūkuota, maniau, mergaitė  - Lialia. Iš pradžių buvo toks visiškas mamos vaikas, droviausias ir tyliausias iš visų.  Ir apsirikau, tai berniukas. Linksmas ir žaismingas. Labai mielas katinukas Lialius.


Mamytės nepavyko nufotografuoti. Katytė truputį stresuoja, bet yra meili ir švelni. Visa šeimyna truputį matosi nuotraukoje susikrausčiusi už skalbimo mašinos :)


Katinėliai dovanojami tik rūpestingiems, atsakingiems ir mylintiems žmonėms.


Tel. Nr. 865354521 Akvilė

 

Plačiau »
2010-10-29

Reikalinga laikina globa Mokiukui (SKUBU) PADOVANOTAS:)

"Ar pamenate pagalbos prašymą dviems išduotiems mažyliams, Rokiukui ir Mokiukui? Deja, vieno netekome...:(, tačiau išsikapstė jo broliukas Mokiukas, kuris ilgokai Filaretų stacionare tupėjo, buvo gydomas, tačiau nuo vaistukų leidimo, jam ant spranduko susiformavo didžiulis pūlinys, kurį teko prapjauti ir išvalyti. Šiuo metu kačiukas jau sveikas, tik jam reikėtų šiek tiek laikinos globos, kad visiškai sugytų pūlinio pažeista spranduko odytė, kadangi jo tokio į parduotuvę vežti ir dovanoti dar negalima. O stacionare jis pasilikti ilgiau taip pat negali.

 
Gal atsiras geraširdis šiam beglobiukui neabejingas žmogus ir paglobos jį kurį laiką?


Galinčius ir norinčius padėti labai prašome susisiekti su Rūta 868376001 arba su Akvile 865354521″

Plačiau »
2010-10-25

Padarykite gerą darbą, tapkite savanoriu

Kreipiamės į visus atjaučiančius beglobius gyvūnėlius žmones. Žmones, kurie neabejingi mažųjų keturkojų draugų skausmui ir vargams laukiant geresnių gyvenimo permainų. JŪS KIEKVIENAS GALITE PADĖTI, PRISIDĖDAMI PRIE  JŲ KELIONĖS Į ŠVIESESNIĄ ATEITĮ.

Katukų gyvybės vagonėlyje nuolat trūksta žmonių galinčių ne tik patvarkyti vagonėlį, bet ir suteikti kitą būtiną pagalbą, pvz: gabenimą į veterinarijos kliniką, gydymą, slaugą ar laikiną globą.Mes paruošėme tokį sąrašiuką, kuo kiekvienas bent vienu punktu galėtumėte prisidėti prie jų geresnių ir taip vargano gyvenimo perspektyvų. Iš šio sąrašėlio gal rasite punktų, kurie derės su Jūsų gyvenimo būdu bei ritmu ir Jūs rasite bent kruopelę savo gyvenime dėmesio, laiko, finansų, veiksmo pavidalu, kurią galėtumėte padovanoti šiems varguoliams.

Štai kokios pagalbos katukų gyvybės vagonėliui reikia:
·  vagonėlio tvarkymas (kad ir kartą per savaitę)
·  pagalbos prašymai ir rašymai į internetinius tinklapius
·  finansinė parama ar potencialių remėjų paieška skleidžiant informaciją
·  reikalingų daiktų nupirkimas, pvz.: visad trūksta guminių pirštinių, šiukšlių maišų, vienkartinių virtuvinių rankšluosčių, vitaminų-mineralų pastos, purštukų gėlėms purkšti, definfekatorių, vienkartinių šaukštelių, žirklių, kurios vis kažkur dingsta, pledukų, paklotėlių, gultų, koncervų katėms ir pan.
·  katyčių slauga po sterilizacijų
·  ieškojimas žmonių per pažįstamus, kurie galėtų jas paslaugyti
·  plakatų platinimas ten kur gyveni, dirbi ar tiesiog persiuntimas draugams
·  informacijos skleidimas ir ieškojimas potencialių šeimininkų katukams (pvz.gal kažkas iš tavo aplinkos myli gyvūnus, norėtų ką išgelbėti, padaryti gerą darbą ir pan.)
·  turim  laukinukių, kurias sterilizuosim ir planuojam paleisti, tad joms reikia rasti kiemus, kur žmonės leistų joms gyventi, jas pašertų.(gal pažįsti, žinai, kas šiuo klausimu gali padėti?) ·  katukų gabenimas pas veterinarus, transporto organizavimas jei savo neturi, tarimasis su vetais dėl vizitų ir pan.
·  sergančių katukų slauga, vaistų sudavimas, suleidimas ir pan. ·  laikinų globėjų paieška(katukams vagone labai sunku, jie greit atsigauna ir išgražėja gyvendami normalioje aplinkoje,  tokie greičiau randa savus žmones)·  vonios nuona:)-t.y. katinukus reikia išmaudyti prieš vežant į parduotuves, tad reikia vonios, kur galima juos išmaudyti, išdžiovinti ir pan.
·  katinukų gabenimas pas laikinus globėjus ar į parduotuves iš kurių jie dovanojami.
·  paklotėtių skalbimas, nenaudojamų tualetų išplovimas ir definfekcija
·  prisidėjimas prie talkos, kuri neužilgo bus organizuojama.
·  filmukų apie mūsų veiklą ir globotinius filmavimas, montavimas ir pan.

JEI GALI PADARYTI GERĄ DARBĄ, NESVARSTYK, PADARYK JĮ.  Galinčius prisidėti bei padėti laaabai prašome susisiekti su savanore Rūta tel.868376001

El.p. junutyteruta@yahoo.com

P.S.

Labai dėkojame visiems, kurie jau prisidėjo ir iki šiol prisideda prie gyvybės vagonėlių beglobių kelionės šviesesnės ateities link.AČIŪ JUMS. Jūsų dėka jau daug nuskriaustųjų rado savo žmones, yra mylimi ir saugūs.

 

Plačiau »
2010-10-10

Rokiukias ir Mokiukas prašo Jūsų pagalbos

Rokiukas ir Mokiukas - du beveik identiški broliukai, kurių likimas buvo pakibęs ant plonyčio siūlelio. Mažylius praeitą sekmadienį į grindą nešė dvi labai jau „kietos" dvidešimtmetės. Grinda jau buvo užsidariusi, bet jos veržte veržėsi vidun su mažais oranžiniais spinduliukais. Gerai, kad tuo metu kaip tik ėjome iš grindos su Rūta. Prie vartų jas sustabdėme. Kalba buvo maždaug tokia - dovanojome -nepasisekė, poryt išvažiuojame - nešame į grindą. Kai paklausėme ar žinote kur atnešėte ir ar žinote kam katinukus pasmerkiate, atsakymas buvo toks - ŽINOME. Jokio gailesčio, „mandrumas" virsta per kraštus. Padarys bet ką, kad tik atsikratytų mažylių, kurie kaip vėliau paaiškėjo trukdė šitoms turtingų tėvelių dukrelėms 2 savaitėms išvažiuoti į Paryžių. Na, juk čia tik du oranžiniai kamuoliukai, o joms REIKIA važiuoti į Paryžių. Argi gali konkuruoti du maži kačiukai su Paryžiumi. Dabar jau manome, kad turbūt tokia tėvų sąlyga buvo - atsikratykite kačiukų, o tada važiuosite į Paryžių. Dvi gyvybės mainais į kelionę. Normalu? Tiems „žmonėms" - taip. Pavyko įkalbėti, kad vieną dieną dar palaikytų katinėlius, o paskui atvežtų mums. Paprašėme tik, kad suduotų nuo kirminų. Kitą dieną katinėlius paėmėme. Tačiau jau po dienos jie pasijuto blogai. Katinėlius nuvežėme į Filaretų kliniką. Ačiū Dievui parvo virusas buvo neigiamas. Manoma, kad katinukai apsinuodijo. Greičiausiai buvo sugirdyta per didelė dozė tabletės nuo kirminų. Nelabai turbūt ir žiūrėjo, juk skubėjo ruoštis kelionei. Pavyko prisiskambinti vienai iš tų, kurios paliko katinukus į Paryžių. Atsakymas buvo - mes Paryžiuje, tėvai su jumis susisieks. Aišku, niekas su mumis daugiau nesusisiekė. Ir kam? Dabar katinukai numesti kitiems.


Šiuo metu Rokiukas ir Mokiukas jėgas bando atgauti Filaretų klinikoje. Katinukai jau skolingi už gydymą ir būvimą stacionare 200 lt. Kai pasveiks juos dar reiks paskiepyti (60lt). Be to katinukai tikrai praleis stacionare dar vieną savaitę. Iš viso susidarys 360lt. skola.


Žinau, kad kiekvienas esame atsakingi už tą kurį prisijaukiname. Tačiau kai kuriems "žmonėms" to suprasti neduota. Rokiukas ir Mokiukas pateko būtent pas tokius „žmones". Mažyliai dėl to nekalti. O mes galime tik pasidžiaugti, kad yra ŽMONĖS, kurių gailestingumo ir meilės užtenka ne tik savo augintiniams, bet ir tiems nabagėliams, kurie patenka į beširdžių rankas, į tokių, kurie be jokio sąžinės graužimo aukoja gyvybę dėl kelionės.


Todėl ir vėl kreipiamės į JUS ir labai prašome visų, kurie visa širdimi jaučiate mažylių rūpestėlius, ligas ir skausmus, paremti Rokiuko ir Mokiuko gydymą.


Jei aukosite, parašykite kad aukojate Rokiukui ir Mokiukui


Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius

Registracijos kodas 125535218

Sąskaitos nr. LT 04 7300 0100 0246 4463 (Swedbank)

Banko kodas BIC-HABALT22


AČIŪ už supratingumą ir PAGALBĄ!

 

Plačiau »
2010-10-01

Reikalingi savanoriai katinėliams esantiems vagonėlyje

Kačių vagonėlyje nėra kam tvarkytis, reikalingi savanoriai. Atėjo toks laikas, kai vėl trūksta dirbančių rankų. Prašome atsiliepti žmonių kurie norėtų prisijungti prie kačių vagonėlių tvarkymo. Kai kuriems mūsų savanoriams prasidėjo mokslai, kas važinės į universitetus( į Kauną), kas eis į mokyklas. O katukai nori valgyti ir gerti kiekvieną dieną. Kiekvieną dieną nori kad ateitų žmogus kuris galėtų su jais pabendrauti, o svarbiausia sutvarkytų jų pridarytas išdaigas.

Kačių vagonėlis beveik ištuštėjo, likę keli katinukai kiekvieną dieną laukia savanorių. Būna dienų kai nėra kam ateiti. Be jūsų pagalbos negalėsime vykdyti gelbėjimo darbų ir imti katinėlių iš grindos, nes paprasčiausiai nebus kas pas juos ateina. Vienas ar du žmonės negali suspėti ir sutvarkyti vagonėlio katinėlius, juos pagydyti ir suteikti laikiną globą.

Labai prašome visų, kas galite prisidėti. Juk reikia tik poros valandų bet kuriuo laiku ir bet kurią savaitės dieną ateiti ir padaryti gerą darbą. Nebūkite abejingi. Juk jais nepasirūpins niekas, jei nepasirūpinsime mes.


SAVANORIAI ATSILIEPKITE, JŪS LABAI REIKALINGI KAČIŲ VAGONĖLYJE ! Tel. 865244093, prašau susisiekit !


Vagonėlis yra Vilniuje, Fabijoniškėse,L. Giros g. 131

 

Plačiau »
2010-09-29

Globos reikia katinėliui Ugniui. JAU TURI GLOBĖJĄ:)

Reikalingi laikini globėjai katukui Ugniui. Būdamas vagonėlyje katukas labai stresuoja, sėdi pasislėpęs ir nenori būti glostomas. Prašome neabejingų žmonių padėti Ugniukui patikėti ir pasitikėti žmogumi. Padėkite kačiukui greičiau rasti šiltus ir jaukius  namus. Ugniukas labai gražus: pūkuotas ryžiukas, nedidelio ūgio.
Kas galite padėti Ugniui tapti švelniu ir meiliu katinu skambinkite Natalijai  8 6038 6788

 

Plačiau »
2010-09-28

Reikalinga laikina globa po sterilizacijų 4 gyvybės vagonėlių katytėms

Ir vėl kreipiamės  į Jus, neabejingus beglobių likimui, su prašymu suteikti laikiną prieglobstį 4 gyvybės vagonėlių katytėms, kurios visos šiek tiek baugščios, bet ne ką mažiau nusipelniusios atjautos ir pagalbos joms sunkiu metu.
Katytėms reikia bent savaitės šilto prieglobsčio kol jos atsigaus po operacijos. Katytės Meilė, Samanėlė, Nočė ir Leila labai laukia Jūsų gėrio injekcijos jų sunkiame ir daug blogio mačiusiame gyvenime..

Padarykite gerą darbą artėjančios pasaulinės gyvūnų dienos proga. Atsiliepkite, kas gali priglobti bent vieną katytę.

Galinčius padėti prašome skambinti Danutei 865244093 arba Rūtai 868376001.

 

Plačiau »
2010-09-05

Gyvūnų reikmėmis prekiaujanti parduotuvė Markizas padeda beglobiams surasti namus

Parduotuvėje Markizas, esančioje, S. Stanevičiaus g. 23 jau kuris laikas prieglobstį suranda beglobiai Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriaus globojami katinukai. Buvę nereikalingi ir nuskriausti, jie suranda meilę ir rūpestį mylinčių žmonių namuose. Parduotuvės direktorius Romanas ir pardavėjos konsultantės Justina, Vaida, Gražina prižiūri dovanojamus katinėlius. Mažieji apglostyti mylinčių rankų ir pamaitinti, laukia savo būsimų šeimininkų.

Ačiū Markizei už laikinų namų suteikimą ir maistelį murksiukams. Laukiame jūsų apsilankant parduotuvėje „Markizas".

 

Plačiau »
2010-08-20

Iš Grindos į vagonėlius perbėgusiai Madonai labai skubiai reikia globėjų

Iš Grindos 2010.08.24 ištrauktai ir į vagonėlius perbėgusiai kalytei, kuri dabar yra pavadinta Madona (buvęs reg. nr. grindoje 530) be galo reikia namų, ar bent  laikinų globėjų, kurie galėtų suteikti šiai kalytei ramią ir saugią aplinką, kad ji galėtų reabilituotis po patirto steso Grindoje...


Madona be galo išsigandusi, dreba nuo kiekvieno jos kaimynų amtelėjimo, nesileidžia būti išvedama, su didžiausiom pastangom ir raginimais nueina nuo teritorijos vos kelioliką metrų ir sustojusi susigūžia į kamuoliuką ir liūdnai guli. Jos kūnelis nuolat dreba ir yra labai įsitempęs.


Padėkite, atsiliepkite kas nors, padovanokite šiai įbaugintai būtybei bent truputį ramybės, saugumo ir mylinčios globos.


Madonai laabai sunku vagonėliuose, ji labai stresuoja ir atrodo, jog įtikėjo nieko gero iš žmonių ir gyvenimo nebesulauksianti. Padėkime jai patikėti, kad viskas gali būti kitaip.

 
Galinčių padėti labai prašome kreiptis į vagonėlių savanores tel.nr.: 862173732; 861799557-Armina; 867671317-Giedrė.

 

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  176  »