“Beglobio” naujienos

2014-10-02

Mažas katinėlis ir jam labai skauda (Katinėlis po operacijos. Papildyta naujomis nuotraukomis) 2

10-01  Dalinamės pagalbos prašymu. Pagalbos reikia mažučiam katinėliui, kuris iš niekur atsirado prie VU botanikos sodo vartų, Vilniuje. Gal buvo iš mašinos išmestas, o gal atvažiavo su kokia mašina. Neaišku iš kur išdygo šis mažylis, bet jam arba lūžusi, arba labai sumušta viena kojytė. Ji jam kabo.    

Katinėlis labai meilus, naminukas. Jam apie 2mėn, valgo, geria ir moka bei eina į kačių tualetą, kad ir kaip skaudėtų kojytę.

Kačiukas įkurdintas VU botanikos sodo teritorijoje esančiame tvarte.

 

   Labai prašome padėti katinėliui apsilankyti veterinarijos gydykloje. Tam galimybių moteris neturi. Gal kuri organizacija ar neabejingi ir galintys bei norintys žmonės galėtų padėti moteriai katinėlį parodyti veterinarui. Katinukas galėtų būti tam tvartuke, nors aišku namų globa būtų neįkainojama.   

 Kačiukas labai gražus, toks lūšinis. Padėkite mažiukui, kojytę jam skauda. Sugijus kojytei, jis beproto meilus, net neabejojama, kad rastų namus. 

 

 Jei tik galite pagelbėti, susisiekite su moterimi, neabejinga šio mažiuko likimui, tik neturinčia finansinių galimybių jam padėti, o gal kas ir namų globą pasiūlytų, kad tvartuke nereikėtų būti, kol kojytės gis, tel. Nr. 868956261

10-02 Katinėlis buvo nuvežtas į vet.gydyklą Žvėryne. Nustatyta, kad lūžusios abi galinės kojytės. Vieną kojytę galima išgelbėti. Kitą gali tekti amputuoti. Jei galite prisidėti prie mažiuko kojytės išgelbėjimo, paaukoti galite į sąskaitą arba susisiekite su moterimi, kuri rūpinasi katinėliu, telefonu.

 LT307300010106767707 Darja Šneiderman

 

Labai dėkojame visiems, kurie padės katinukui (Giedrei, Jovitai, Nijolei, Justinai B., Justinai G., Anai, Rasai, Tadui, Larisai, Andriui, Ievai, Gitanai, Ramintai)

Plačiau »
2014-10-01

Koriukas – būti ar nebūti? Reikia pagalbos (Pasveiko ir rado namus) 2

Sergantį, verkiantį Koriuką vaikai atnešė į prieglaudą. Kačiuką rado prie mokyklos. Kačiukas atrodė labai prastai – užpūliavusiomis akytėmis ir nosyte, viduriuojantis ir išsekęs. Tačiau mažylis šaukėsi pagalbos ...iš visų jėgų. Pavadinome kačiuką Koriuku.
Nesitikėjome geros prognozės, nuvežėme katinuką į veterinarijos kliniką tik porai dienų, katinėlį apžiūrėjusi gydytoja nenuteikė optimistiškai. Kačiukas pats nevalgė, labai viduriavo. Tačiau po poros dienų Koriukas pats pradėjo valgyti ir viltis, kad kačiukas gyvens atsirado.
Dabar Koriukas jau daugiau nei savaitę laikomas veterinarijos klinikoje kur kiekvieną dieną jam daromos būtinos gydomosios procedūros: lašinami skysčiai, leidžiami antibiotikai, duodami vitaminai ir kokybiškas maistas. Koriukas stiprėja su kiekviena diena. Jis tikras kovotojas ir labai nori gyventi. Jūsų gerumo, padedant gydyti sergančius, dėka galime padėti tokiems mažiems kovotojams. Kad ir toliau galėtumėme padėti Koriukui ir kitiems sergantiems vargšiukams vėl reikalinga jūsų pagalba ir palaikymas, todėl jei galite prisidėti nors ir nedidele suma, galite pervesti savo aukas į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami: „Koriuk, pasveik“.

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK

Gyvenantys užsienyje taip pat galite padėti ir paramą Koriuko gydymui pervesti per PayPal sistemą: http://beglobis.com/PayPal-706.html

Dėkojame už jūsų gerumą!

Koriukas stiprėja su kiekviena diena, todėl jam labai dairomės namučių. Pasveikęs kačiukas bus nepaprastas gražuolis pasidabinęs ryškiai oranžinio spinduliuojančio kailiuko spalva. Todėl jei jūs svajojate apie tokį gražuolį ir šeimos narį ir galite priglausti pasveikusį Koriuką (juk gyvūnui geriausia turėti namus), skambinkite tel. tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu:info@beglobis.com
 

Plačiau »
2014-10-01

Pamenat mažutėlį Olimpą? Ieškome namų

Pamenat mažutėlį Olimpą? 1 nuotrauka (kaip atrodė, kai pateko į mūsų globą). Naujiena apie tai SKAITYKITE
Jūsų visų gerumo dėka Olimpas dabar atrodo taip  (visos kitos nuotraukos) katinukas laikinoje namų globoje pas savanorę ir labai dairosi tikrų namučių.
tel. 865354521, 865244093

Plačiau »
2014-09-26

Prašome pagalbos maisteliu ir kraiku Justiniškių katytei-mamytei. Taip pat reikalingas narvas

 

Ji - buvusi naminukė kažkokiu būdu atsidūrusi gatvėje. Kurį laiką valkatavusi ir džiaugsminagi pasauliui parodžiusi savo vaikelius. Deja, pasaulis nebuvo vaikams gailestingas. Jų nebėra. Galimai pasistengė žmogus, nes ir pačios katės nebuvo kurį laiką matyti, vėliau įbauginta sutikta visai kitame kieme.

Gaudėme su tikslu bent jau sterilizuoti ir paleisti atgal į jai pažįstamą aplinką, jeigu nebūtų atsiradę namai... Pasirodo, nesuspėjom, nes katytė vėl buvo nėštukė. Šiandien (2014-09-25) globėjos namus papildė dar keturios mažos burnytės, kurios kol kas maitinsis mamos pieneliu.

Kad katinėliai augtų sveiki ir stiprūs, mamytė turi gauti kokybišką maistelį. Prašome Jūsų pagalbos, nes be jos niekaip neišsiversime. Taigi mums labai reikia:

*narvo;
*kokybiško maistelio mamytei;
*kraiko;
*patarimų kaip prižiūrėti mamą katę ir kačiukus.

Jeigu galite padėti, skambinkite numeriu 860263641, Vilnius.

Plačiau »
2014-09-24

„Parduodami be dokumentų“, bet matyt jų nenupirko ???

„Grindoje“ šiuo metu ne vienas šunelis, į kuriuos pasižiūrėjus, tikrai ant liežuvio galo atsiranda veislės pavadinimas. Kaip ir kas jais atsikratė, tai kol kas versijos tokios, vien žiūrint į jų nuotraukas: daugino, bandė parduoti, bet šių parduoti nepavyko. Kita versija, nusipirko „veislinį be dokumentų“, tada suprato, kad tik dokumentų ir norėjo.

 

 

Plačiau »
2014-09-23

SOS. Sanitarinėje tarnyboje trys pypliukai (Namų globoje. Ieško nuolatinių namų)

SOS. Sanitarinėje tarnyboje UAB "Grinda" trys pypliukai, kurioje jie neišgyvens, kaip ir neišgyvens mūsų prieglaudoje, nes šiuo metu prieglaudoje užkratas - mirė maži 6 kačiukai.

 

Jei galite, pagelbėkite šiems mažyliams.

 

Jei galite priglausti laikinai namuose, aprūpinsime visomis priemonėmis bei padėsime reklamuoti. Susisiekite, prašome, tel. Nr. 865244093, 865354521

Plačiau »
2014-09-23

Meino meškėno mišrūnei skubiai reikia naujų namų (Rado namus)

Dalinamės gautu laišku:

"Patelė, sterilizuota katė, amžius 7metai, be dokumentų, mama meškino veislės, tėvas neaiškios veislės.
Katė turi savo charakterį, saugo namus neprileidžia svetimų. Svoris apie 7kg.
Maistą valgo paprasta, whiskis, ...friskis, žalia mėsa(ypač vištiena).

Atiduodame nes atsirado šeimoje mažas vaikas, katė jam pavydi, reikia rinktis. Tel. Nr. 867024018"

Ši katytė netinkama šeimai su mažais vaikais. Ji mažų vaikų nemėgsta, reikalauja dėmesio sau, prisiriša prie šeimininko. Tiktų suaugusiems, panašios veislės mėgėjams, gal kokioje sodyboje galėtų gyventi. Neradę naujų namų, šeimininkai katytę užmigdys.

 

 

Plačiau »
2014-09-22

Nemėgstama, nepageidaujama. Katytei reikia pagalbos

Dalinamės prašymu padėti katytei:

"Viena senutė nebenori laikyti katės, nemėgsta ji jos, nemoka elgti, katė pas juos namuose ir užaugo, bet yra visiškai bailiukė, nejauki, net yra sakė senutei veidą apdraskiusi. Katei maždaug metai laiko, prieš nepilnus metus senutės sūnus parsinešė ją kažkur iš daugiabučių kiemų. Kaip supratau katė nesterilizuota, yra sveika, tik labai labai baugšti, sunku buvo nufotografuoti. Senutė manęs ir vėl prašė kad ją išvežčiau kur nors į laukus ir paleisčiau, nebenorinti ji jos laikyti, tai pasakiau kad nufotogrfavus gal atsirasią žmonių kurie priglaus.

Taigi katei reikėtų naujų nuolatinių namų, nes šeimininkė nebenori jos laikyti, abiems nėra gerai.

Prisegu katės nuotrauka. PRAŠAU PADĖTI KATYTEI, kitaip ją išmes į gatvę.

Tel. Nr.  861481838"

Plačiau »
2014-09-22

Ramzio pagalbos šauksmas (Kačiukas gydomas) 7

Prieš tai buvo smūgis, o kai Ramzis atsipeikėjo jam labai skaudėjo. Svirduliuodamas iš nusilpimo ir skausmo Ramzis ėjo kur akys mato ir kvietėsi pagalbos. Kažkada Ramzis turėjęs šeimininkus, nes katinukas yra kast...ruotas, buvo su antkakliu nuo blusų, dabar deja, tapo niekam nereikalingu benamiuku. O kadangi benamiukas, tai daugumos supratimu, nevertas gyventi, būti globojamu bei gydomu. Nors Ramzis labai verkė ir vaitojo, tiesiog buvo iškviesta sanitarinė tarnyba, kad katinėlis nedrumstų gyventojų ramybės savo verkimu.
Ir jau iš pačio šeštadienio ryto iš sanitarinės tarnybos gavome pranešimą apie Ramzį. Pirmiausiai gavome informaciją, kad Ramziui sulaužytos galinės kojos, nes katinėlis nevaikšto, tačiau nuvežus gyvūną į veterinarijos kliniką ir apžiūrėjus gydytojai buvo nustatyta, kad Ramziui sulaužytas žandikaulis ir sutrenkta galva, taip pat pažeista uodegytė, kurioje dėl prasidėjusio pūvimo net rasta musių lervų.

 

 

Plačiau »
2014-09-18

Naujininkų tragedija. Katinėliams labai reikalinga visų mūsų pagalba!

Gavome pranešimą apie Naujininkuose vargstančią šeimyną. Labai prašome visų gerų žmonių, kas dar turite jėgų, laiko, vietos namuose ir gerumo širdyse atkreipti dėmesį ir prisidėti prie šių beglobiukų gelbėjimo.

"Jie ieško meilės!
Visi skelbimai panašūs, o asmenybės (nepabijosiu šio žodžio!), dėl kurių rašo yra skirtingos ir ypatingos.
Šios dvi šeimynos tikriausiai sunkiai išsiverstų viena be kitos - dvi katės-mamos ir trys kačiukai (apie 3-4 mėn) gyvena viename kieme. Abi katės reguliariai susilaukia kačiukų ir viena kitai padeda juos prižiūrėti (kas yra reta!).
Katė, labai panaši į siamo katę, išmesta į gatvę likimo valiai, pavargusi ir su ligotomis akytėmis (gal dėl to ir išmesta) turi tris 3-4 mėn kačiukus - ruda (ryžą) - drąsiausias ir turintis nuostabų žvilgsnį, pilkiuką, kuris labai norėtų pasitikėti žmogumi ir kantriai tyrinėja kiekvieną žingsnį ir judesį, ir margą, su nuostabiu dviejų spalvų snukučiu - greitą ir baikštoką. Visi skirtingi ir labai gražūs mažiukai, tačiau jau pakankamai savarankiški, kad keliautų į pastovius namus pas mylinčius šeimininkus. Ruda ilgaplaukė katė-draugė, pūkuota ir jauki, kuriai net kažkada uždėtas antkaklis (matyt dėl šiokio tokio jos saugumo), kuri šiuo metu, panašu, kad jau vėl laukiasi (ir vėl pagausės kačiukų būrys!), rūpinasi ne savo kačiukais, tikriausiai dėl to, kad ir pačiai greitai reikės pagalbos su nauja vada. Nuostabu kaip gyvūnai sugeba susivienyti ir rūpintis vieni kitais!
Visa šeimyna, bendruomenė, gyvena netoli judrios gatvės, o kačiukai slepiasi ant kieme stovinčių automobilių ratų, kas yra labai pavojinga. Visi lieknučiai, kartu žaidžia ir noriai valgo ką bepasiūlytum, tačiau jau turi rimtą suaugusių kačių susirūpinimo žvilgsnį, kuris paprastai atsiranda daug vėliau. Kačiukams reikia meilės ir namų! Mamai-katei reikia išgydyti akytes, o kitai katytei - medicininės apžiūros ir abiem katėms - sterilizacijos. Nevalingai nuleidi akis nuo katės-mamos, kuri beveik žmogišku žvilgsniu neišleidusi nei garso, prašo pagalbos, o vienintelį ką gali pasiūlyti yra pakelis pigiausių konservų.
Labai norėtųsi, kad pagalba ir nauji namai atsirastų greičiau už ateinančius šalčius, automobilių pavojų ir greičiau už naują kačiukų vadą, kuri greičiausiai neišgyvens vėlyvą rudenį esamomis sąlygomis. Katėms reikia pagalbos, ir šiuo atveju ne tik maistu ir užuojauta, tačiau gydytojų apžiūros, skiepų, ir žinoma, saugių namų. Kas galėtų suteikti laikiną ar pastovią globą arba padėti su kačių sterilizaciją (transpostavimu, gaudykle ar finansiškai) labai prašome kreiptis tel. 867638527, Vilnius"

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  »