“Beglobio” naujienos

2016-02-08

Maži kačiukai per savaitę turi rasti namus (Rado namus)

Turbūt jau šimtą kartų girdėjome: "nesterilizavome, nes nežinojome, kad atsives kačiukų", "paimkite, nes nebegalime laikyti", "paimkite, nes nuomojamo buto šeimininkai neleidžia laikyti", " rytoj jau išvažiuojame, jei nepaimsite išmesime į gatvę"... nuolat vis tas pats.
Tik jie, tapę nebereikalingi, nieko blogo nenumano (nes jų širdelėse nėra nei lašo blogio), jie žiūri patikliomis akytėmis, nes juk nieko blogo nutikti negali, juk čia jų namai. Ir net, kai rankos, kurios juos glostė ima, neša ir paleidžia ten, kur viskas svetima, kur tamsu ir šalta, jie nesupranta kodėl...
Šie trys mažyliai, kuriems buvo leista gimti, dabar, kai jiems 2,5 mėnesio, nebereikalingi. Jų tiesiog nebereikia, jiems nebėra vietos, jų reikia atikratyti, nes kitaip bus išvežti į mišką. Taip, galime piktintis kiek norime ir sakyti, kad tai ne mūsų reikalas. Jei leido jiems gimti, tegu suranda jiems namus. Bet mes žinome, kad taip nebus. Jei nepadėsime mes - žmonės, kurie turi širdį ir sąžinę, tiesiog žus dar trys niekam nereikalingi mažyliai.
Dvi juodos kaip naktelė, nuostabios mažylės sesutės ir rainas su baltom leteniukėm broliukas. Jiem liko savaitė.
Galbūt svajojate priglausti katinuką, gal turite sąlygas ir galimybę savo namuose priglausti dar vieną šeimos narį. Šie nuostabūs, naminiai, tvarkingi katinukai labai laukia tikrų namų. Kačiukams apie 2,5 mėn. amžiaus. Dėl mažylių skambinkite tel. 865244093, 865225229 arba rašykite info@beglobis.com.

Plačiau »
2016-02-07

Miteranas – pūkų kamuolys, kuris ieško namų (Rado namus)

Akivaizdžiai naminis katinėlis buvo rastas laiptinėje išmestas iš namų. Ir aišku kodėl. Todėl, kad buvo nepaliečimas - iš karto stodavo į kovą. O kodėl? O todėl, kad buvę šeimininkai greičiausiai nemokėjo su juo elgtis - erzindavo, skriausdavo, tada Miteranas išmoko gintis, tačiau viskas baigėsi tuo, kad nukentėjo ne jo skriaudikai, o jis pats :(. Laimei Miteranas atsidūrė Beglobio vagonėliuose, kur jo niekas nei erzina, nei skriaudžia. Ir dabar Miteranas, net nebegalvoja stoti į kovą, priešingai - visada pasitinka, pasistiebia ant užpakalinių kojyčių ir prašosi glostomas, nori bendrauti, kažką pasakoja apie įvykius mėliname vagonėlyje, kur jis gyvena su būriu katyčių. Viską papasakojęs nusprendžia pažaisti, kadangi jis tvirtas vyras žaidimai palaipsniu tampa vyriški, bet neįkyrūs - "Nebenorite žaisti ir nereikia, pažiūrėsiu ką veiksite šiaip".

Dingusi Miterano agresija regis peraugo į kailiuką :). Iš įprasto juodo katinėlio Miteranas pavirto į labai įspūdingą didelį, didelį pūkų kamuolį. Jei jums patinka ypač ilgaplaukiai katinai Miteranas labai patiks Jums. Miteranas kastruotas. Skambinkite 865244093, 865225229.

 

 

Plačiau »
2016-02-06

Prie Rimi Vaivorykštė rastas labradoras. Šeimininkai atsiliepkite

V. Druskio g. Vilniuje rastas juodas labradoras retriveris, tarp pusės metų ir metų amžiaus. Žaismingas, judrus. Žino komandas: sėst, duok labas, balsas. Su odiniu antkakliu, prižiūrėtas. Rastas Karoliniškėse prie Rimi Vaivotykštė. Laukiame atsiliepiant šeimininkų. Kreiptis 869888477

Plačiau »
2016-02-04

4 maži šuniukai ieško namų

Trys sesutės ir broliukas ieško mylinčių šeimininkų. Šuniukai šiuo metu yra apie 4 mėnesių. Dideli augti neturėtų, bus arba maži arba vidutinio ūgio (mama yra pekino ir takso mišrūnė). Mažyliai gyvena lauke, tačiau yra labai meilūs, žaismingi, nėra laukinukai, gali būti sargūs. Deja, pasilikti visų šių grožių nebegalime. Juoduliukų ketvertukas gyvena Prienų rajone, bet galimas jų atvežimas į aplinkinius rajonus, taip pat Vilnių ir Kauną. Šuniukai dar nėra žymėti, tačiau galime apmokėti kiekvieno šunelio žymėjimo mikroschema išlaidas. Kreiptis telefonu 860789398.

Plačiau »
2016-02-02

Beglobio miauksiukai būtų dėkingi už skanius konservukus

Mūsų mažieji miauksiukai būtų labai dėkingi, jei galėtumėte padovanoti jiems konservukų. Dažnai pas mus patenka susirgę ar išsekę gyvūnai, todėl jiems labai reikalingas kokybiškas maistelis. Toks maistas yra parduodamas zooparduotuvėse.
Jei galite padėti, atvežti ar užsakyti konservukų katinukams, būtumėme labai dėkingi. Atvežti galite adresu: Skydo 44a, Naujoji Vilnia tiesiai į prieglaudą (prieš tai reikia susiskambinti tel. 865244093) arba palikti pakeliui Filaretų klinikoje adresu: Filaretų g. 35. Mes kiekvieną dieną važiuojame pro kliniką arba joje būname su savo globotiniais ir nusivežtumėme maistuką kačiukams. Klinika dirba kiekvieną dieną nuo 8.30 iki 20 val. Savaitgalias nuo 9 iki 18 val.
Ačiū miauksiukų vardu :)

Plačiau »
2016-01-30

Šuniukas vokietukas mišrūniukas ieško namų

Dalinamės šunelio, kurį šeimininkas vadino Brisiumi istorija. Manome, kad Brisius nusipelnė žymiai geresnio, visai nebrisiaus gyvenimo. Šį likusį be šeimininko šunelį giminaičai jau buvo linkę eutanazuoti, nes "nėra kam pasirūpinti". Tačiau šeimininko dukra gyvenanti užsienyje maldauja pagalbos šiam jaunam, apie 3 metų šuneliui.
Brisių dar visai mažylį šeimininkas pirko turguje, augino, mylėjo, rūpinosi. Deja, šeimininkas sunkiai serga ir nei dabar, nei vėliau Brisium pasirūpinti jau nebegalės. Brisius (o draugams – Briska) energingas linksmuolis, protingas šuo, kuris savo šeimininkui niekad neleido jaustis vienišu. Jis tikrai vertas pats nelikti vienatvėje ir rasti kitą žmogų, kuris jį mylės ir rūpinsis.
Briska visą gyvenimą gyvena kieme, gryname ore, miega būdoje. Atsakingas namų sargas ir ištikimas draugas. Dėl Briskos skambinti tel. 868474049.

 

Plačiau »
2016-01-29

Kas gi priglaus Largo?

Jau senokai norėjome pasirodyti su Largo, nes tikrai gauname klausimų, kaip gi jam sekasi, ar gyvas. Taip, Largo gyvas, Largo labai bendraujantis, Largo labai mėgsta glostymus. Deja sveiksta Largo ne taip greitai kaip mes norėtumėme. Nežinome kiek ilgai katinukas kentė su sulaužytu žandikauliu. Kodėl niekas jo nepastebėjo anksčiau kamuojantis klausimas. Nejaugi esame tiek abejingi??? O šis klausimas iškilo, nes Largo ne laukinukas, kuris neprisileidžia žmonių, nes be proto bijo skriaudos, jis NAMINUKAS, norintis švelnumo ir glostymų. Jei anksčiau kas nors būtų kreipėsi dėl Largo, galbūt dabar jau galėtumėme džiaugtis sveikučiu gyvūnu, dabar deja...
Largo žandikaulis ir po operacijos ne visai užsidaro, nes su sulaužytu žandikauliu, jis gyveno pakankamai ilgą laiko tarpą, todėl sunyko žandikaulį laikantys raumenys. Largo be galo stengiasi - jis pats bando praustis, bando valgyti ir gerti. Iš pradžių katinukas negalėjo sulaikyti seilių ir praustis, todėl pasidarė visiškai murziukas. Dabar Largo jau išmoko sulaikyti seiles, praustis ir valgyti. Deja, Largo nemato. Arba mato tik šešėlius :(.
Vakar išmaudėme Largo, kad nebebūtų toks murziukas. Largo vis dar klinikoje, jam labai reikia namų globos. Kas gi priglaus Largo? Tel.: 865244093
Ankstesnė žinutė apie Largo: http://beglobis.com/Beglobio-naujienos-690.html?articlepage=1&articleid=1617 ir didelis ačiū Jums už Largo palaikymą!!!

Plačiau »
2016-01-28

Meukis – išduotas už švelnumą (Rado namus)

Meukį negailestingai pasmerkė tie, kuriuos jis laikė savo šeima, savo šeimininkais. Meukis gyveno Vilniuje Didlaukio gatvėje, o jo šeimininkė Ingrida M tiesiog nusprendė, kad Meukis ir jos vaikas nesuderinami. Be abejo nuvykusi į Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinę tarnybą, kur reikia nurodyti gyvūno atsikratymo priežastį, ši moteris apibūdino Meukį kaip didžiausią nusikaltėlį - katinukas įdrėskė jos vaikui. Ramiai užpildė dokumentus, kad po dviejų savaičių leidžia Meukį numarinti, jei jo niekas nepriglaus ir ramia sąžine parvyko į butą Didlaukio gatvėje. Be Meukio, žinoma. Šiaip mes keičiame netikusių šeimininkų duotus vardus gyvūnams, gal todėl, kad tikime, jog naujas vardas atneš jiems sėkmę. Meukio varde taip pat pakeitėme vieną raidę. Dėl visą ko.
„Didžiausias nusikaltėlis ir draskytojas" Meukis, žiauriai išduotas labai stresavo sanitarinėje tarnyboje. Susisukęs į kamuoliuką, didžiulėmis, kiek žvairomis akytėmis stebėjo aplinką, nieko nevalgė. Tarnybos darbuotojai kreipėsi pagalbos, nes matė, kad katinukas labai liūdi ir gali susirgti. Meukį parsivežėme į Beglobio prieglaudą, kur ir atsiskleidė jo visas nepaprastas švelnumas ir meilė. Meukis iš tikrųjų pats švelnumo ir meilumo įsikūnijimas. Jis nepaprastai draugiškas, visiškai nekonfliktiškas su kitais gyvūnais, glaustūnas ir meilūnas ištroškęs meilės ir šilumos. Meukis laukia mylinčių šeimininkų, kuriems gyvūnas nėra tik šiukšlė ar reikalingas kaip koks daiktas iki tol, kol netrukdo. Meukis kastruotas, tvarkingas, paskiepytas, labai jaukus meškinas dovanojamas atsakingiems ir rūpestingiems šeimininkams.
Jeigu norite švelnaus ir meilaus katinuko ir turite sąlygas auginti dar vieną šeimos narį, galite skambinti tel. 865244093, 865225229 arba rašyti el.paštu info@beglobis.com
O Ingridai M. Meukis linki sėkmės.

Plačiau »
2016-01-27

Katinukės Baltusytės pagalbos prašymas

Katinukė Baltusytė į Beglobio prieglaudą atkeliavo iš vieno Vilniaus kiemo, kur jos buvimas buvo labai nepageidaujamas. Žmonės žiaurūs gatvėje gyvenantiems beglobiukams. Kažkodėl jie tampa atpirkimo aukomis už tai, kad tie patys žmonės juos išmetė į gatvę.
Galbūt nuo skurdaus gyvenimo gatvėje Baltusytė susirgo stomatitu. Tai liga, kuri pažeidžia dantenas, gyvūnui tampa skausminga valgyti. Šiuo metu Baltusytę gydome (jau išleista 40 eur), todėl vėl kreipiamės pagalbos į jus. Katinukės gydymas užtruks, apsilankymai pas veterinarijos gydytojus kainuoja nemažai, todėl labai prašome kiek kas galite paaukoti Baltusytės gydymui. Aukas galite pervesti į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę: "Baltusytės gydymui"
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182 LT167300010137615996 SWEDBANK

 

Plačiau »
2016-01-26

Kačiukui reikia laikinų ar pastovių šeimininkų

Kaip ir visada, jie atsiranda iš niekur, taip ir jis, atsirado vienoje Justiniškių laiptinėje. Sėdi už vėžimėlio ir dienom ir naktim ir žiūri savo didelėm išsigandusiom akim. Greičiausiai buvęs naminukas, tik jam labai baisu. Po savaitės, jau pakalbinus miauksi, bet prisiartinus, dar gąsdina. Gal kas galėtumėte pagloboti katinėlį iki kokl jis rastų namus? Pasirūpintumėme visomis priemonėmis ir profilaktinėmis procedūromis.

Jei galite priglausti, skambinkite tel.861295611.

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  »