“Beglobio” naujienos

2016-12-12

Bočelis – balsingiausias prieglaudos kačiukas (Rado namus)

Bočelis labai įdomaus charakterio kačiukas - labai daug bendraujantis, norintis dėmesio, savo norus visada išreiškiantis balsu. Bočelis ne tik savotiško charakterio, bet ir netipiškos oranžinės spalvos, kuri turi peleninį atspalvį. Bočelio akys labai vaiskios, lyg perregimos. Bočeliui ieškome tokių namų, kuriuose jis galėtų bendrauti, kuriuose būtų labai mylimas bei prižiūrimas. Bočelis skiepytas kompleksiniu skiepu, yra apie 3 mėn. amžiaus, labai tvarkingas ir... labai šnekus, taip pat be galo švelnus, murkalių murkalius. Jeigu norite tokio ypatingo kačiuko, dėl Bočelio skambinkite tel. 865244093, 865225229, arba rašykite el. paštu: info@beglobis.com.

 

Plačiau »
2016-12-11

Šunytė Kuba – judri riestauodegė (Rado namus)

Kubos prieglaudoje atsiradimo istorija yra su detektyvo prieskoniu. Vieną dieną savanorė būdama prieglaudoje pastebėjo, kad šunys nubėgo į prieglaudos teritorijos galą ir be perstojo loja. Nubėgusi pati, pamatė, kad prie tvoros pririštas ir paliktas šunelis, o tolumoje nueina dvi rožiniais megztukais pasipuošusios damos. Pasiryžome išsiaiškinti kaip damos susijusios su netikėtu šunelio atsiradimu. Pasivijome moteriškes ir paklausėme kur gi jos taip skuba, juk ką tik paliko pririštą šunelį. Visų melų ir pasakų kaip jos rado jau pririštą šunelį, kaip norėjo išgelbėti, nerašysime. Damos buvo gerokai išgėrusios ir labai skubėjo namo. Kartu nuėjusios savanorės pamatė atgrasų vaizdelį, nešvarų asocialų būstą, kuriame jau girtuokliavo ant stalo degtinės butelius susistatę piliečiai. Žinoma, Kuba, taip pavadinome šunytę, ten jau negrįžo.
Taigi, Kuba globojama Beglobio prieglaudoje. Šunytė be galo žavinga, žaisminga, išraiškingo snukučio, moka labai juokingai susiraukti. Kuba yra vidutinio dydžio, apie 1 metų amžiaus, sterilizuota. Kalytė aktyvi, labai judri, nuolat žaidžia su kitais panašaus amžiaus šuneliais. Jeigu pamilote šį geros energijos užtaisiuką ir norite priglausti namuose draugę, skambinkite tel. 868474049, 865225229 arba rašykite el. paštu info@beglobis.com

Plačiau »
2016-12-10

Beglobio savanorės dalyvavo kraujo donorystės akcijoje

Beglobio gyvybės vagonėlių savanorės Algė, Elita, Kristina dalyvavo kraujo donorystės akcijoje. Mūsų pavyzdys, tikiu, įkvėps ir daugelį kitų, iki šiol abejojusių donorystės svarba ir savanorystės teikiamomis galimybėmis. Iš tiesų, savanorystės dėka yra įmanoma atrasti žmones, kurie ilgainiui tampa puikiais draugais, " - patirtimi dalijosi Nacionalinio kraujo centro atstovė Irma Pimpičkaitė.

Plačiau »
2016-12-09

Katytės Ytės bėdos. Likome skolingi už operaciją

Į Beglobio" prieglaudą mažąją Ytę dar pernai perėmėme iš Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos. Primename jos istoriją: http://www.beglobis.com/Beglobio-naujienos-690.html?articlepage=27&articleid=1558

Deja, bet po gydymo Ytė nerado nuolatinių namučių, todėl visą laiką buvo globojama laikinoje globoje. Rūpestinga globėja ilgainiui pastebėjo kad Ytei sunku vaikščioti, kad mažylė krypuoja ir nenatūraliai stato kojytes. Ytę nuvežė parodyti chirurgui. Padarius rentgeną paaiškėjo, kad Ytei yra abiejų užpakalinių kojyčių kelio girnelės išnirimas. Kodėl taip yra sunku pasakyti. Gali būti, kad tai įgimta. Vienintelis gydymas - operacinis. Jo nepadarius, katytei atsiras kojų artritas, t. y. nuolatinis pastovus nepakeliamas skausmas. Taigi kito pasirinkimo nėra, antraip Ytė turės kentėti didžiulius skausmus. Todėl ir vėl operacija. Ir vėl prašome padėti šiai nabagėlei. Operaciją jau padarėme, tačiau 160 eurų skola liko. Jeigu galite padėti apmokėti Ytės skolą, būtume be galo dėkingi, nes laikomų stacionare ar gydomų gyvūnų turime ne vieną, o padėti norisi visiems. Jiems padėti galime tik su jūsų pagalba. Ytei galite paaukoti pervesdami lėšas į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę: „Ytės kojytes operacijai"
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK

Padėti Ytei galite ir gyvenantys užsienyje, per Pay Pal sistemą: http://beglobis.com/PayPal-706.html

 

Plačiau »
2016-12-08

Nesuvokiama atsikratymo priežastis – ieškome namų

Užsiimant gyvūnų globa atrodo niekas nebeturėtų stebinti. Žmonių žiaurumai, neatsakingumas, abejingumas tų, kurie negali apsiginti atžvilgiu, yra įgavę neregėtą mastą. Pirmadienį gelbėjome šunį, kuris 3 mėn. buvo laikomas uždarytas rūsyje be saulės šviesos, purve ir išmatose (apie šį šunį vardu Čiapis ir jo gelbėjimo istoriją dar parašysime).
O antradienį gavome skambutį iš veterinarijos klinikos, kur jauna moteris Viktorija Janušauskaitė gyvenanti S. Neries g. atnešė numarinti savo penkių metų katę. Priežastis - katė miaukia, o kaimynas dėl to grasina pagrobti jos vaiką. Arba V. Janušauskaitė turi rimtų psichinių problemų (tada tikrai neramu dėl jos vaiko) arba yra labai gera beširdė aktorė. Taigi tokios gyvūno nužudymo priežasties dar negirdėjome.
Veterinarė nenumarino visiškai sveikos, mielos, naminės katytės. Ji liko klinikoje, tačiau be abejo ten jos laikyti negali, todėl katytei ieškomi namai. Katytė tvarkinga, miela storuliukė skiepyta, sterilizuota, žymėta poodine mikroschema.
Jeigu galite padėti ir priglausti šią nuostabią Rainiukę, skambinkite tel. 865244093, 865225229, Vilnius

Plačiau »
2016-12-07

Asmuo išmetęs katinėlius nubaustas!

Turbūt pamenate šią istoriją: http://www.beglobis.com/Beglobio-naujienos-690.html?articlepage=2&articleid=1911
Visada stengiamės, kad gyvūnus skriaudžiantys asmenys būtų baudžiami, todėl kaip visada kreipėmės į policiją ir, kaip matome, asmuo išmetęs katinėlius buvo nubaustas. Gal tik 2 eurais, bet ne baudos dydžiai labiausiai užkerta pakartotinus neteisėtus veiksmus, o baudų neišvengiamumas. Skatiname visus žmones, neabejingus skriaudžiamų gyvūnų likimams - netylėti, būti pilietiškais ir visada pranešti policijai apie žiaurų elgesį su gyvūnais, tik tada tokio elgesio bus mažiau ir skriaudikai pagalvos, kad jų darbeliai neliks nepastebėti.

Plačiau »
2016-12-06

Dėkojame Vladimirui už šilumą

Nuoširdžiai dėkojame Vladimirui R. nupirkusiam ir padovanojusiam Beglobio prieglaudos gyvūnėliams net du naujutelaičius radiatorius, kad mūsų kailiuočiai nesušaltų žiemą. Dėkojame ir gyvūnų mylėtojui iš Verslo g. padovanojusiam radiatorių taip pat. Ačiū!

Plačiau »
2016-11-30

Nuga, gyvenk, gyvenk! Ieškome globos (Mirė)

11.30 Nuga neišgyveno :(. Šiandien iš pačio ryto gavome skambutį iš vet klinikos, kad Nuga mirė. Taip džiaugiamės kad Nugai pagėrėjo, bet vakar ji vėl pasijuto labai blogai. Naktį mažutė iškeliavo... Atleisk, mažyle...

Mažutei padarė skrodimą. Kalci virusas pažeidė jos širdelę, nusilupo ir užkišo kvėpavimo takus trachėjos gleivinė. Mažutė naktį užduso... kaip siaubinga...

11.25 Taip Nuga atrodo šiandien ieškome jai laikinos arba pastovios globos. Ji pati dar nevalgo. Burnytės gleivinė nusilupo ir nukrito negyvi pabalę audiniai. Ji dar labai kosti ir teka seilės, bet...blogis tikimės praeityje. Dabar akivaizdus pagėrėjimas. Nugai ieškome naminės globos, nes labai nenorime jos imti į prieglaudą. Ačiū visiems prisidėjusiems prie dar vieno stebukliuko. Labai tikimės, kad stebuklai dar neišseko ir išgelbėta Nuga sulauks žmogučio-angelo sargo skambučio ir keliaus į taip reikalingą naminę globą. Nuga naminukė, labai tvarkinga, net sunkiai sirgdama stengėsi nueiti į kraiko dėžutę, apie 5 mėn. amžiaus katytė.
Jeigu galite priimti Nugą į laikiną ar pastovią namų globą, skambinkite tel. 865244093, 865225229.

 

11.22 Nugos kančia: "už ką mane taip nuskriaudėt?"
Nuga - naminės katės katytė. Tai reiškia, kad Nuga buvo auginama namuose iki... iki 5 mėn t. y. kol kažkas pažaidė, kol kažkam pradėjo maišyti arba tiesiog nusibodo, nes maža katytė užaugo. Kas atsitiko su namuose augusia katyte? Ji pateko iš šilumos į šaltį, iš namų į gatvę. Ten kur šalta, kur nėra maisto, kur greičiau paspirs nei paglostys.
Tas kuris išmetė Nugą į šaltį neturi tiek smegenų nei sąžinės kad suprastų jog Nugą pasmerkė. Pasmerkė baisiai kančiai, baisiom ligom. Dar yra tokių tautiečių kurie net nesuvokia, kad naminukai išmesti į gatvę neturi jokių šansų savarankiškai išgyventi, kad neskiepyti maži ar jauni katinukai lauke tiesiog miršta kankinančiomis mirtimis peršalę, pūliuojančiomis akimis, užtinusiomis gerklėmis, negalintys nuryti nei kąsnelio.
Nuga - beširdžio bedvasio sutvėrimo, pasmerkusio ją baisiom kančioms, auka. Jaunutė katytė išmesta į šaltį iš karto peršalo. Nuga negali kvėpuoti, jos burna pilna žaizdų, jos gerklos sutinusios, ji negali nuryti net vandens, iš burnytės nuolat bėga pūlingos seilės. UŽ KĄ? kokiu gi moraliniu degradu turi būti tas, kuris taip padarė. Dėl Nugos labai kovojame. Žiūrėti į tai labai sunku. Baisu. Nepakeliama. UŽ KĄ? NUGA GYVENK, GYVENK!!!
Padėkite mums išgelbėti Nugą. Jeigu galite nors po nedaug perveskite lėšų jos gydymui su linkėjimu Nuga, gyvenk:
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK
Paaukoti gali ir gyvenantys užsienyje per PayPal,
http://beglobis.com/PayPal-706.html

Didelis ačiū, visiems, kurie nepaliks bėdoje ir skausme.

Plačiau »
2016-11-29

Ieškome namų globos mažiems katinėliams

Šiandien Žvėryno veterinarijos klinikos darbuotojai netikėtai pastebėjo paliktą dėžę prie klinikos durų. Joje slėpėsi gyvos dovanėlės - 2 mėnesių amžiaus kačiukai rudai rainas broliukas ir tamsi trispalviukė sesutė. Katinėliai tikrai naminiai mielai būna ant rankų. Labai prašome namų globos šiems mažyliams, nes klinikoje jų nelaikys, o į prieglaudą imti nepaskiepytus mažus gyvuliukus pavojinga. Jeigu galite laikinai priglausti katinėlį, skambinkite tel. 865225229, 865244093, Vilnius.

Plačiau »
2016-11-27

Dėkojame už dovanėles

Savaitgalį Beglobio prieglaudą aplankė nemažai gyvūnų mylėtojų, kas atvyko su lauktuvėmis, kas šiaip, pavedžioti šuniukų. Labai dėkojame Jums visiems, o ypač Nerijui, Faustai, Kristinai ir Julitai padovanojusiems mūsų šuneliams didelį kokybiško maisto maišą ir labai reikalingų vienkartinių rankšluosčių bei palučių ligoniukams.

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  »