“Beglobio” naujienos

2015-11-05

Mažoji Selmutė: ieškau savo namučių

lapkričio 5 d. Selmutė PASVEIKO ir dabar jau visiškai pasiruošusi keliauti į nuosavus, mylinčius namučius. Selmutė labai miela, apvalutė rainiukė, gerumo, švelnumo ir meilumo užtaisėlis.
Jeigu jums įkrito į širdį Selmutė ir norite šiam rainam kamuolėliui suteikti namus, skambinkite tel. 865244093, 865354521.

spalio 13 d. Mažylę kažkas paliko kartoninėje dėžutėje prie sanitarinės tarnybos vartų. Visą naktį mažoji drebėjo šaltyje, kol ryte, atėję į darbą ją rado sanitarinės tarnybos darbuotojai. Gal kačiukų buvo ir daugiau, gal kiti mažyliai pabiro po šaltą naktį ieškoti pagalbos, tačiau ar ją rado?
Apie sergančią mažutę, mums pranešė iš pačio ryto. Nuvažiavę pamatėme drebančią kruopytę, kurią pavadinome Selmute.

 

 

« Atgal

Selmutė mažytė, visiška kruopytė, jau patyrusi kas yra šaltas ir nesvetingas gyvenimas. Taip neteisinga, kad jie tik gimę turi taip kentėti. Šitiek daug nereikalingų mažylių vien tik dėl to, kad žmonės yra neatsakingi ir nesterilizuoja savo augintinių, šitiek daug jų žūsta nuo šalčio, suvažinėti, sutraiškyti.
Selmutei pasisekė, nes ją rado susitraukusią iš šalčio, bet dar gyvą. Mažuliukė serga, yra labai išsekusi, pati nevalgo.
Šiuo metu Selmutė veterinarijos klinikoje. Jos gydymui ir priežiūrai reikalingos lėšos. O kad galėtumėme padėti žmonių nuskriaustiems mažyliams, kreipiamės pagalbos į ŽMONES. Taip, į žmones iš didžiosios raidės, nes tik su jūsų parama, galime vykdyti savo veiklą, t.y. padėti beglobiukams, juos gydyti, priglausti, ieškoti namų.
Selmutei galite paaukoti pervesdami lėšas į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę "Selmutės gydymui"
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK
Paaukoti galite ir gyvenantys užsienyje, per Pay Pal sistemą: http://beglobis.com/PayPal-706.html

Taip pat, jei jums patogiau, galite nuvykti į Minivet kliniką, esančią M. Mažvydo g. 14 Vilniuje, kur Selmutė šiuo metu yra gydoma, ją aplankyti ir savo piniginę auką palikti ten arba nupirkti maistuko skirto mažiems kačiukams.
Apie Selmutę ir jos sveikatą, galite teirautis tel. 865244093 arba parašyti el. paštu info@beglobis.com.