“Beglobio” naujienos

2015-11-14

Dvi mažos širdutės ieško Tavęs - mylinčio ir rūpestingo

Aš KLUFA - esu išskirtinė, nes dėl savo šiaušto kailiuko esu labai panaši į savo mamą, o ji tokia graži... Tik nuotraukose atrodau nedrąsi, kai susitiksim, visą išbučiuosiu.

Aš KLYVLĖ - esu pati mažiausia iš visos vados, bet ne dėl to, kad mane kas skriaustų. Labai myliu savo seses ir brolius, todėl labai jais rūpinuosi. Matyt man nelieka laiko sau... Kai ateisi pas mane, aš visą savo švelnumą padovanosiu Tau.

Mūsų mamytė tikrai nemaža, todėl abi būsime nemažo ūgio. Na Tavęs aišku nepraaugsim, bet stovint ant dviejų kojų priekinėm letenom apkabinsim be jokių sunkumų. Mes drąsiai galime pasakyti, kad esame antrą kartą gimusios, nes vos poros dienų buvome sudėtos į maišelį ir įmestos į šaltą ledinį tvenkinį tiesiog numirti, bet per stebuklą maišiukas atsirišo, mes išlindome iš jo ir plūduriavome vandens paviršiuje, nes labai norėjome gyventi... Laimė, kad žmogui suspaudė širdį, jis mus surinko iš vandens ir grąžino mūsų mamytei. O dabar štai kokios didelės užaugom. Mums dar tik 2mėn, jau gavom skiepuką. Skambink: 860519910, Vilnius

 

« Atgal