“Beglobio” renginiai

2011-01-26

AVM -V. A. Graičiūno aukštosios vadybos mokyklos renginys.

Dėkojame V. A. Graičiūno aukštajai vadybos mokyklai už suteiktą galimybę dalyvauti renginyje - Atsakomynė. Veiklumas. Meilė - gyvūnų globos pagrindas. Už suteiktą galimybę pristatyti Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriaus vykdomą veiklą.
Dėkojame moksleiviams už nuostabias dovanėles, sukurtas jų pačių rankomis: pasiūtus paklotėlius, žaislus, suręstą būdą. Dėkojame už paaukotą maistą.

Plačiau »
2011-01-01

Gyvybės vagonėlių Kalėdos 2010

Gyvybės vagonėliuose švenčiamos Kalėdos

Plačiau »

„Beglobis“ roko ritmu.

Rugpjūčio 6-7 dienomis Zaraso ežero saloje mūsų komanda važiavo ne švęsti, o rimtai dirbti. "Gyvybės vagonėlių" veiklą, dar tik žengiančią pirmuosius žigsnius, nuolat reikia pristatyti visuomenei. Tikslas - per renginį ugdyti atsakingą požiūrį į gyvūnus.

Plačiau »

Įvyko akcija „Tūkstantis žvakučių už beglobius gyvūnus"

2010-12-21 žvarbų žiemos vakarą kiemelį šalia Gyvybės vagonėlių nušvietė ir sušildė daugybė žvakučių liepsnelių.

Dėkojame visiems, kurie neliko abejingi.

Plačiau »

Akcija „Tūkstantis žvakučių už beglobius gyvūnus".

Vilties akcija „Tūkstantis žvakučių už beglobius gyvūnus"  Vilniuje pirmą kartą bus surengta vilties akcija „Tūkstantis žvakučių už beglobius gyvūnus". Į akciją, kuri įvyks gruodžio 21 d. antradienį, 18 val. L.Giros g. 131 (Vilniaus Gyvūnų globos namai), kviečiami vilniečiai, auginantys gyvūnus, gyvūnų globos organizacijų atstovai ir visi, neabejingi beglobių gyvūnėlių likimui. Renginio organizatoriai siekia atkreipti miesto gyventojų dėmesį į benamių gyvūnų globos problemas ir ragina nelikti abejingiems benamio gyvūno skausmui.

 

Plačiau »

Prieškalėdinis susibėgimas.

Visus prijaučiančius ir neabejingus gyvybės vagonėlių globotiniams maloniai kviečiame 2010 m. gruodžio mėn. 18 d. 15 val. ateiti PRIE GELTONŲJŲ VAGONĖLIŲ (L. GIROS 131, VILNIAUS GYVŪNŲ GLOBOS NAMŲ (GRINDOS) TERITORIJOJE) pasidalinti savo širdies šiluma su taip ilgai jos laukiančiais buvusiais mirtininkais.

Per prieškalėdinį susitikimą kukliai norime paminėti tuos išeinančius, vagonėlių atsiradimui pradžią davusius 2010-uosius, rankomis, mintimis ir širdimi prisiliesti prie narveliuose savo žmonių laukiančių švelniakailių, pamaloninti juos dovanomis ir dėmesiu. Šaltį nugalėsime karšta kava, pyragais ir jausmingomis kalbomis tarp bendraminčių.

Labai laukiame visų, kurie mus palaikė, palaiko ir palaikys kilniame, sunkiame darbe siekiant galų gale Lietuvos širdyje turėti tikrus visomis prasmėmis gyvūnų globos namus.

Ačiū labai visiems mūsų rėmėjams ir draugams.

Laukiame Jūsų

Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius

Plačiau »

Festivalis "Bliuzo naktys".

AR GIRDĖJOT, AR KAS MATĖT, KAD ŠIAIS METAIS VYKUSIAME FESTIVALYJE "BLIUZO NAKTYS" BUVO RENGIAMOS LABDARINGOS ŠUNŲ LENKTYNĖS?!

Tikrų tikriausios lenktynės,kurias organizavo LGGD Vilniaus skyriaus "Gyvybės Vagonėliai", o prizus įsteigė bendrovė "AGROVET"!!!

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  »