Namuose

2014-09-03

Deila

O štai ir mūsų geroji ramioji Deila, įsitaisiusi viename Žirmūnų bute. Neužmirškite pasisveikinti su ja ir jos šeimininku, jei kada susitiksite Vilniuje bevaikštančius. Deilai pirmosios dienos naujoje aplinkoje buvo kupinos streso, nesisekė lauke atlikti savo reikalų, bet dabar jau viskas gerai. Dėkojame šeimininkui, kad truputį pakentėjo ir nepaskubėjo grąžinti Deilos atgal į prieglaudą. Už tai dabar turi nuostabią draugę!

Plačiau »
2014-09-01

Arielė namuose

Tik prieš porą dienų padovanojome Arielę, o jos naujoji šeimininkė Kotryna jau spėjo mums ir nuotraukų atsiųsti, ir papasakoti įspūdžius. Ši mūsų stirnaitė patogiai ir be streso įsitaisė naujuose namuose. Reikalus tvarkingai atlieka lauke, namų dar neapvertė, šeimininkus į lovą priima – tobulas šuo. Dėkojame naujiesiems šeimininkams ir dėkojame Loretai su Anželika, kad dar vienam mūsų augintiniui surado tokius gerus namus.

Plačiau »
2014-08-09

Milaška siunčia mums linkėjimus :) 3

Linkėjimai nuo Daivos ir katytės Milaškos. Milaška labai miela budri katytė. Mes kartu dvi savaites, susidraugavom jau pačią pirmą dieną. Ji labai mėgsta žmonių draugiją, mėgsta gulėti lovoje, sėdėti ant palangių,apžiurinėti aplinką, truputi pažaisti. Labai džiaugiuos ją pasiėmusi :)

 

Katytės buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-08-09

Katytės Bursiukės linkėjimai iš Airijos 2

Linkejimai nuo Bursiukes, stai ir proejo 1metai kaip mes turim musu graziuole Bursiuke, jauciasi katyte gerai , duksta su kitais katinais. Gavo visus skepukus , katyte labai protinga, mielute. Kaip gryztu namo visada atbega pasitikti su pakelta uodegite. V.z viskas pas mus gerai.

Buvęs Bursos skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-08-09

Katinukas Lučis Namuose

Buvęs skelbimas ČIA

 

Šeimininkės laiškas: "Jau bus greitai 2 mėn. (06.14), kaip Lučis ir Lilė (Tobula) gyvena namučiuose :Jiems šauniai sekasi. Lučiukas buvo mažytis mažytis, bet labai greitai , tiesiog kosminiu greičiu auga . Labai žingeidus, žaismingas, geriausias žaislas šniūreliai arba uodegytė (arba jo arba Lilės ) :D. Iš pradžių prie maisto lėkdavo kaip tankas, ėsdavo rydamas, urgzdamas, dabar jau įpročiai keičiasi. Kaip gerai, kad jie du draugai- man išėjus jiems abiems ,tikriausiai nebūna liūdna. Ką jie veikia , kai lieka vieni-nežinia, bet didelių "festivalių" tikriausiai nekelia, nes parėjusi, nerandu didelės betvarkės , o gal prieš man grįžtant susitvarko :D "

 

Plačiau »
2014-08-09

Linkėjimus siunčia buvęs grindinukas

Buvęs Nr 64 siunčia linkėjimus iš namų Kuktiškių m.

Plačiau »
2014-08-03

Pifas iš Rokiškio

Pifas – vienas iš mūsų senbuvių. Buvęs skelbimas ČIA Jis neseniai išvažiavo į namus Rokiškio rajone. Štai ką rašo šeimininkai:

Pifukas turi namus! Susipažinau su šiuo grožiu prieglaudoje ir net nekilo abejonių, kad jis bus mūsų šeimos narys. Nuo pat pirmos dienos Pifas loja, jaučiasi kaip namų šeimininkas. Su visais pasisveikina, o kai pamato mane, tai taip užšoka ant pečių apkabindamas, kad net pargriauna. Kai jį pamatė tėvai, įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio. Jis be galo protingas, su manimi žaidžia taip, kad net pailsėti reikia, mamai merkia akį, nes ji duoda ką nors gardaus, prie močiutės švelniai glaudžiasi, nes bijo užgauti, o su tėčiu mėgsta pažiūrėti televizorių, be galo nori važiuoti su mašina, todėl pastoviai kur nors vežuosi, nes pamatęs, kad kas nors važiuoja be jo – susinervina. Mėgsta pietauti miegamajame prie televizoriaus ir rytais prikelti visus iš lovų. Dievina pasivaikščiojimus miške. Draugiškai elgiasi su katinėliu, tačiau prieš svetimus katinus dantį šiepia. Visi kaimynai stebisi šunelio meilumu. Esame labai laimingi ir patenkinti naujuoju šeimos nariu, kurį be galo mylime.

Plačiau »
2014-07-30

Linkėjimus nuo gražuolio katino Rublio (buvusio Popio Popiuko) 1

Siunčiu linkėjimus nuo gražuolio katino Rublio (buvusio Popio Popiuko). Tikiu, kad šeimas padedate atrasti begalei katinėlių ir sunku visus prisiminti, todėl pridedu seną skelbimą, kuris padėjo mums atrasti savo rainą stebuklą :) Buvęs skelbimas  ČIA

Jau greitai bus du metai kai Rublis mūsų pilnateisis šeimos narys. Katinėlis užaugo labai greitai. Pirmosios bendro gyvenimo savaitės įvarė labai daug streso, nes mažylis sirgo ir nieko nevalgė, bet visas bėdas įveikėme. Rubliukas labai protingas, smalsus ir meilus katinas, truputį padykęs kaip ir priklauso :) namuose visad vaikšto kaip uodegytė iš paskos, vakare prieš miegą visada ateina šeimininkų apmurkti. Su kitais savo rūšies atstovais kontaktų privengia, labai mėgsta žmonių draugiją, dievina pasivaikščiojimus lauke, naktim mėgsta pažaisti futbolą ir bėgioti po namus :) Vandenį mėgsta gerti tiesiai iš čiaupo, nuo pat vaikystės nepripažysta katiniško tualeto, todėl pats išmoko naudotis žmogišku. Katinėlis labai aktyvus, kai reikia moka pagudrauti, del krevečių tiesiog eina iš proto ir niekada jų neatsisako :) Kartu patyrėme daug gražių akimirkų ir dar daugiau jų laukia ateityje. Pridedu keletą nuotraukų iš Rublio fotoalbumo :)

Plačiau »
2014-07-30

Katytė Karmina Namuose

Karmina naujuose namuose jauciasi puikiai. Tik grižę išsimaudėme, atlikome grožio proceduras (manikiūras, pedikiūras). Karmina mėgsta prabangą....miega su mumis lovoje*:) happy.

Labai nenori būti viena, todėl visur sekioja kaip šuniukas.

Acčiū Jums už suteiktą galimybę...globoti ir rūpintis Karmina. Ji tikra princesė.

 

Karminos buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-07-22

Katinukas Vičis siunčia linkėjimų 1

Katinuko buvęs skelbimas ČIA

Iš šeimininkų laiško:

"Panašu kad Vičis jau valdo situaciją.

Pirma diena buvo paleistas į lauką apžiūrėjo teritoriją. Šuo ant jo nelojo tik norėjo susipažinti.

Nemėgsta kai jam kaso pilvą ar krutinę, leidžia tik sprandą ir pakaušį. Sausą maistą valgo, vandenį geria. Į dežutę daro. Balsu parodo kad nori kad jį priimtų ant kelių - pas visus lipa. Rodo kad čia jo valdos.

Sekmadienį dar skambinau tai buvo įleidę šunį į namą kur buvo Vičis tai irgi šuo neširsta ir labiau susidomėjęs. "

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  »