Namuose

2014-03-19

Azelis Namuose

Iš šeimininkų laiško: "Siunčiu keletą Azelio nuotraukų. Azelis vis dar pratinasi prie naujos aplinkos ir stengiasi sutarti su mūsų katyte Džiozefina, kartu žaidžia nors kartais dar pasipyksta.  Azeliui atsirado apetitas daug daugiau valgo ir toks žvalus pasidarė, laksto po kambarius :) "

Buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-03-12

Kačiuko Snoopy (buvo Simukas) linkėjimai iš Vokietijos 2

Buvęs kačiuko skelbimas ČIA

Šeimininkės laiškas:
I send you a new image from Snoopy. He feels very well. He has very well developed.
He likes playing with his friends and he likes sleeping in our cat tree. Mainly he follows me from room to room, but he does not like sleeping while lying on my legs.

Best regards"

Plačiau »
2014-03-08

Pepa (buvo Kapučina) 2

Sveiki, prašėte atsiųsti nuotraukų katės, kurią priglaudžiau Liepos mėn. Šiuo metu Pepa (taip ji dabar šaukiama ir puikiai atsiliepia) buvo Kapučina. Linksma ir žaisminga katė laimingai gyvenanti ir iš karto tik parsivežta tapo šeimos nare. Siunčiu 3 nuotraukas, išsirinkite labiausiai patinkančią :) Ačiū :)

 

Buvęs skelbimas ČIA

 

Plačiau »
2014-03-06

Katinėlis Mungas Namuose 2

Iš šeimininkų laiško: "Sveiki, na, jau antra dienelė Mungas pas mus:). Atrodo, kad visą laiką jis čia ir buvo, toks drąsus ir viską tyrinėjantis katinėlis:). Tvarkingas, žino kur yra tualetas, maistelis, o ypatingai gerai jaučia kur slepiasi kiti gentainiai, tuoj pat juos paragina žaisti, neleidžia tingiai snausti:). Labai mėgsta stebėti pro langą skraidančius ir besimaitinančius lesyklėlėje paukštelius, kol kas ši pramoga jam laaabai patinka. Šiaip žaismingas, linksmas, draugiškas vyrukas, esame patenkinti , ačiū jums už puikų augintinį. Dabar turime užduotį - išmokti eiti į lauką, tikuosi, pavyks:). Sėkmės Jums, siunčiame keletą Mungio foto."

 

Mungo buvęs skelbimas čia

Plačiau »
2014-03-06

Linkėjimai nuo juoduko Marselio 3

Pries kelerius metus i mano namus atsikraustė Marselis. Buvau pazadejusi
atsiusti Jums nuotrauku, kad pamatytumet, kaip jam sekasi. Bet vis
neprisiruosdavau :( Marselis per tuos metus visai nepasikeite - jis toks
pats mielas daug murkiantis glaustunas, kaip ir buvo. Kaip ir pazinties
diena, jis vis dar megsta tvirtai prisispausti, i rankove suleisti
nagucius, tarsi uzsitikrintu, kad niekam jo neatiduosiu.

Tuo paciu siunčiu kelias ivairaus senumo nuotraukytes.

Linkejimai nuo musu abieju :)

Ruta ir Marselis

 

Katinėlio buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-03-03

Tina Namuose 2

Tina pas mus jau keturis mėnesius, per tą laiką tapo tikra šeimos nare. Kas rytą, išgirdusi skambantį žadintuvą, ropščiasi į lovą pasisveikinti. Taip nuo glostymųsi ir kasymųsi prasideda kiekviena nauja diena. Tina stipraus charakterio, panaši į katę - ji neateis, jei nenorės pati, ir jokiu būdu nesileis tampoma ar niurkoma: urzgia, burzgia ir visaip kitaip vaiko ramybės drumstėjus. Ji puikiausia kompanjonė pasivaikščiojimams, tik labai nemėgsta kitų gyvūnų - kai rytais nusileidžiame prie upės, pirmiausia išvaiko visas antis, o vieną kartą rimtai susipyko su varnomis, net teko kuo skubiausiai gelbėti sveiką jos kailį. Tina moka tiesiog pasiimti paglostymus: uždeda leteną ant patinkančio asmens rankos ir, stipriau patraukusi į save, pakiša po ja galvą. Arba uždeda ant rankos smakrą ir išriečia kaklą. Šitas ritualas privalomas naujiems jos pažįstamiems, ir jeigu viskas gerai, galima draugauti.
O dabar mes su Tina laukiame vasaros ir ilgų kelionių kartu. Iš anksto aišku, kad nuotykių per mažai nebus :)

Erika ir Robertas

 

Tinos buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-03-02

Elenytė

Noriu pasidalinti, kad ji labai puiki, auga, stipreja ir jai nieko netruksta. Mano katinas Pukutis prieme ja is karto ir dabar jie kuo puikiausi draugai.

Plačiau »
2014-02-27

Katytės Greisės laiškas 1

"Sveiki, pagaliau prisiruošiau papasakoti kaip man sekasi naujuose namuose į kuriuos atkeliavau 2013m. Sausio 11d. Esu Greisė. Tada buvau dar visai mažutė, o dabar jau didelė katė, Buvau ir esu labai išdykus. Eibių prikrėčiau daug ir dabar nerimstu. Virsta gėlių vazonai, dūžta indai, skraido siūlų kamuoliai po namus....Smagumėlis!!! Sako, kad esu tikras velniukas su pūkuota uodegėle. Išmokau vaikščioti su pavadėlių lauke. Šiek tiek gaila, kad tik su pavadėlių, o lauke tokios galimybės nuotykiams, bet sako, kad pavojinga. Tiek to išgyvensiu. Be išdaigų turiu ir rūpesčių.Pabandykite susitvarkyti su 4 žmonėmis!!! Tik spėk sužiūrėti kur išėjo, kada grįžo, ką namuose veikia ir t.t. Sunkiausia tai su šeimininku, nes vis dar nesiduoda prijaukinamas, bet aš letenų nenuleidžiu. Jam matai šuns reikia. Nieko baisaus ir šunį prisijaukinsiu. Taigi man sekasi puikiai. Pridedu ir kelias nuotraukas iš savo gyvenimo. Dar kai netingiu rašau Greisės dienoraštį, kurį galima rasti Facebook.

Visiems linkėjimai

Greisė"

 

Buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-02-26

Linkėjimai iš namų :) 3

Norėčiau parodyti jums keletą nuotraukičiu, kaip mums sekasi. Jau visai didele mūsų katytė! Išoperavome akytė, padarėm sterilizacija ir dabar linksmai ir laimingai gyvename!  Sėkmes!

 

Mažutės pagalbos prašymas ČIA

Plačiau »
2014-02-18

Sanios ( Dabar Sonytės ) nuotraukos 2

Kaip ir žadėjome siunčiu Jums, dabartinės Sonytės nuotraukų ir keletą video.
Pirmosios dienos su mumis, jai buvo matyti labai baisios, buvo baikšti mergaitė, slėptis bandė visuose kampuose. Bandėm prisijaukinti kaip tik galėjom, ir maistu ir žaidimais, kol galų gale, po trijų dienų mažylė leidosi būti glostoma, bandė žaisti su žaisliukais. Dabar jau Sonytė drąsi mergaitė, mėgstanti žaisti pati su savimi ir daaaaug valgyti :)) Prisegu kelias nuotraukas pirmosiomis dienomis, ir video, kaip ji atrodo ir elgiasi dabar :)


P.S. Nežinojau, kad jinai mėgsta žiūrėti televizorių ( žiūri viską, nuo animacinių filmų iki dailiojo čiuožimo ) :)

Katytės buvęs skelbimas ČIA

 

 

 

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  »