Namuose

2014-03-27

Katytė Baira

Baira laikosi gerai, jau sterilizuota. Labai ja dziaugemes ir siunciame jos foto.

 

Buvęs katytės skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-03-27

Katytė Sem

Oj musu princese uzaugo tikra grazuole, labai miela, aristokratiska, musu didziausias dziaugsmas. Zaisminga, judri, bet labai atsargi. Laukia musu griztanciu namo prie duru ant kilimelio, esam labai prisirise. Labai dziaugemes kad ji yra musu seimoje.

 

Buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-03-27

Skuteris siunčia bučkį:) 1

Skuteris, dabar jau joske tunka su kiekviena diena, gainioja kitas mano "mergiotes", parpia lovoje isvertes pilvuka, knarkia ir dziaugiasi gyvenimu. dar praeitais metais kastruotas, berods toto klinikoje. Nuotrauku turiu, taciau kadangi jis juodas kaip
panteriukas, tikrojo grozio nesimato. neispasakyto gerumo. kasryt lipa ant ranku, kad tik paglostyciau, sedint prie kompiuterio susirango butinai salia. aisku pridaro ir nemazai zbitku, bet jam beveik viskas buna atleidziama. kai tevai buna sveciuose isvis sako jo net zodziu nebarti: "jis juk is vaiku namu paimtas" :)))) 

 

Buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-03-27

Katytė Luminara 1

Luminara gyvena puikiai, tapo neišskiriami draugai su mūsų pirmuoju katinėliu :) kartu ir lauke ir miega ir žaidžia. Viską daro kartu :) Kartais pasipyksta ir pasimuša, tai juokiuosi, kad kaip tikri vyras ir žmona :) ir džiaugsme ir varge kartu :) siunčiu keletą nuotraukų :)

 

Luminaros buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-03-27

Išdykėlis Murkis (buvo Nukas) 1

Kačiuką pavadinome Murkiu, dėl M raidelės ant kaktos. Visų labai mylimas
ir lepinamas. Prisegu keletą nuotraukų.

 

Buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-03-27

Motiejukas iš Klaipėdos 1

Su Motiejum viskas gerai. 
Buvo čia tokio didelio streso prieš keletą menesių, nes kačiukas nepaėjo išvis. Veterinarijos gydytojas sakė, kad gali būti kažkokia sena trauma (raumuo plyšęs ar pan. kažkada), kuri jam nepatogiai nušokus nuo sofos stuburo smegenis užspaudė. Tai vežiojom čia gerus kelis mėnesius kas savaitę vaistų leisti. Net akupunktūrą darė :) Svarbiausia, kad padėjo. Tik priekine letena truputį raišas liko, sako, gal daugiau laiko reikia, kad atsistatytų, bet nelabai jis ima į galvą, linksmas visas, atsigavęs, duodas čia su drauge kaip sveikas :) Viskas gerai, kas daugmaž gerai baigiasi :) Svarbu, kad neatkristų :)
Siunčiam visi linkėjimų ir apsimiegojusią foto! Miau!
Buvęs skelbimas ČIA
Plačiau »
2014-03-27

Murzius (buvo Citrinas)

Citrinas - Murzius gyvena labai gerai :). "Mūsų princas", kaip dukra vadina. Vyras pastatė jam "pilį", tad katukas jaučiasi kaip karalius :)). Valgo sausą maistą Hill's, kartais konservukus. Turėjo užsisenėjusią problemą su ausimis, bet dabar jau viskas susitvarkė - praėjom gydomajį kursą (veterinarinė klinika šalia). Geras, švelnus, tvarkingas katukas, labai kalbus - noriai bendrauja ;). Tai tiek žinių...

 

Buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-03-24

Liučina - Bonė 2

Šeimininkų laiškas: "Pirmosios Liucinos nuotraukos. Buvome pas veterinara, isitraukem siulus, pasiskiepijom. Po truputuka adaptuojames, dar baigstoka, pradeda zaisti su zaisliukais. Gerai valgo, bet peliu negaudo :)))). Megsta buti sukuojama. Pasikeiteme varda, dabar BONE. Kai bus drasesne, nuotraukeliu bus daugiau."

 

Katytės buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-03-24

Katytė Fibra-Frėja Namuose

Buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-03-24

Munis siunčia nuotraukyčių

Laiškutis:
"Po truputį pripranta prie naujų namų, nors vis dar atsargus.
 Kartais prikrečia išdaigų: maistą virtuvėje niekam nematant suvalgo, apkuičia namus su kate. Ypač mėgsta paryčiais po namus lakstyti :)
Ir visai nemėgsta praustis. Vaikšto murzinas. Jei nepripras pats praustis, teks išmaudyti.
Ant rankų vis dar nesileidžia, tačiau mėgsta būti glostomas, bando ant kelių užlipti, ateina į lovą pagulėti."

 

Kačiuko buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  »