Namuose

2014-04-02

Katytė Sonytė (Sania)

Sonytė laikosi puikiai, negalim vis dar niekaip atsidžiaugti. Labai meili ir draugiška katytė :) Dabar labai pamėgo žadinti mus 4 ryto ir prašyti valgyti, arba tiesiog meilės prašyti. Geros dienos:)

Buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-04-02

Katukas Marsas

Buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-04-01

Linkėjimai nuo Eligutės :)

Linkejimai nuo Eligutes :)
Katyte laikosi puikiai. Megsta sildytis ant saulutes. Labai mylima katytė. Puikiai sutaria su kita katyte, buvusia gyvybės vagonėlių globotine Haifa.

Buvęs katytės skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-04-01

Geriausi linkėjimai nuo Tunisiuko 2

Kačiuko buvęs skelbimas čia

Plačiau »
2014-03-31

Mungo išdaigos Namuose:) 1

Sveiki, norėjome nusiųsti jums Mungo ir jo draugo Pinkio išdaigų įrodymą:) . Šį rytą paskambino kaimynė ir pranešė kokią pramogą susigalvojo mūsų vyrai:) Matote, kaip geba... Beje, Mungas pats išlipti nebemokėjo, teko neštis kopėčias ir nukelti:). Šiaip abu labai sutaria, žaidžia, lauke kartu laksto, net miega šalia dažniausiai, žodžiu, sutapo charakteriai:) Jau moka pasiprašyti į lauką prieidamas prie lango ir praneša šokdamas ant palangės, kai nori sugrįžti, protingas.

Katinuko buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-03-31

Katinukas Marcipanas (Narbutas)

Marcipanas (cia naujasis Narbuto vardas) laikosi puikiai - kuo toliau, tuo labiau susidraugaujame :) Tik dabar pavasarejant nabagas labai vargsta su savo kailiniais, sunku susitvarkyt toki kieki besiseriancio kailio, o sukuot neduoda, musasi. Svarstau galimybe nugabenti pas veterinarus, kad apkirptu, turetu palengvet vargsiukui kasdienes higienos proceduros :)

O cia keletas kailiniuocio nuotrauku, kad matytumet, jog tikrai gyvena ramiai, ir tikrai nekusta :D


Buvęs katinuko skelbimas  ČIA

Plačiau »
2014-03-31

Gučis (buvo Arbūziukas)

Arbūziukas, arba kaip mes pervadinome Gučis, gyvena labai gerai, siunčiame Jums nuotraukas :)

Buvęs katinuko skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-03-30

Katytė Kira (buvo Liza) Namuose 1

Buvęs skelbimas ČIA

 

Katytes naujasis vardas yra Kira, ji laikosi puikiai. Tikra neklauzada, nieko nebijo, nieko neklauso. Siuo metu ji yra po sterilizacijos, tai nelabai fotogeniska, bet turime keleta anksciau darytu nuotrauku.

Plačiau »
2014-03-30

Katytė Liusi (buvo Marmė)

Musu katyte gyvena labai gerai- labai smalsute, zaisminga, labai paaugo per ta laika, visad pasitinka prie duru, bet daznai labai baili, ateina kazkas be musu namo tai slepias, bet visa kita gerai, tvarkingai naudojasi dezute, bet aisku kai dar jaunute tai megsta isversti namus :) beje dabar jos vardas Liusi :)

 

Buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-03-30

Gražuolė Minė (buvo Pukita)

Pukitai mes davėm vardą Minė, nes kai paėmėm, ji buvo labai mažutė, smulkutė- tokia miniatiūrinė :) Kailiukas buvo nutriušęs, nelabai į pūkelį panašus. Dabar ji atsigavusi, kailiukas žvilgantis, tamsus lyg šlapias nosies galiukas, truputį žvairas žvilgsnis- tai ją daro žavingą ir šiek tiek juokingą. Gruodžio viduryje atšventėm jos metukų jubiliejų, bet ji vis dar labai smulki ir lengvutė, tikra Mini. Labai smalsi, visur dalyvaujanti ir "padedanti" viską daryti :) Mėgsta priekabiauti prie vyresnės katės ir su ja išdykauti. Pasidarė labai išranki maistui :) Šiek tiek bailiukė, nemėgsta būti ant rankų, nors būti glostomai, kai ji ant grindų ar lovos, labai patinka. Mėgstamiausia vieta gulėjimui- ant stalo vidury kambario, iš ten viską gali stebėti :) Visai nemoka kniaukti, tik leidžia juokingus garsus, panašius į delfino kleketavimą. Labai džiaugiamės šia katyte ir dėkingi Jums už ją.
Prikabinu kelias nuotraukas. Daugiau nuotraukų turi dukra, bet gal užteks ir šių.

Gražios dienos!

 

Buvęs katytės skelbimas ČIA

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  »