Namuose

2014-04-09

Keletas Deilo nuotraukų iš namų :) 1

Buvęs šuniuko skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-04-08

Bugis Namuose:)

Norėčiau pasidžiaugti ir trumpai papasakoti kaip jam sekėsi tą šeštadienį. Taigi, atsisveikinę su savo ilgamečiais prieglaudos draugais išokome į automobilį ir pajudėjome link Paparčių kaimo. Taip taip, Bugis buvo Vilniečiu, o tapo kaimiečiu-Papartiškiu :) Pasirodo Bugis yra labai gudrus šuniukas ir be reikalo burnos neaušina, tik truputį palojęs ir gavęs skanėstų, patogiai įsitaisęs nusiteikė kelionei. Tiesa, kartais šiek tiek pavergdamas/apvergdamas savo linksmas dieneles prieglaudoje :) 
Įsukus kieman, sunerimo ir stengėsi kuo greičiau išlysti lauk apsižvalgyti. Užėjus į namą tučtuojau puolė tikrinti katinų dubenėlius ir kaip sutikimo-susipažinimo prizą gavo mėsingą kaulą, kurį tuoj pat labai džiugiai ėmė graužt, o tuo pačiu ir šmirinėt po kambarius žvaliai vizgindamas savo be galo gražią uodegą. Taip taip, jis tikrai būtų nieko prieš pasilikti kambariuose :) Tik, kad vietelė jam skirtoji jau buvo numatyta iš anksto lauke. Turės jis ir budą ir tvarte su triušiukais po šieną galės palaigyt, žiemą, jei užeitų šalčiai močiutė suleidžia visus savo augintinius trobon nakvot. Yra dar dvi katukės, kažin ar dažnai Bugis jas matys iš artis, nes anos labai atsargios :) Aišku, būtų smagu, kad nereikėtų jo rišti, bet sklypo teritorija nėra aptverta ir gatvė šalia, tikrai nenorėtume, kad kas nutiktų. Bugis buvo pavedžiotas po teritoriją, kurią nedelsiant pasižymėjo, taip susipažino su aplinka. Močiutė ir vėliau karts nuo karto su juo pasivaikčios, o gal būt galima bus jį paleist ir pabėgiot. Bet čia ateičiai! 
Taigi Bugis labai patiko visiems, o kaip jis gali nepatikt tokio gerumo, meilumo ir grožio šunelis :) Buvo jis jau tą pačią dieną iššukuotas ir prie ausų susidarę plaukų gumuliukai iškarpyti, nuglostytas jis buvo ir išgirtas ;))
Močiutė kasdien virs jam kruopų košes su mėsa, gaus jis ir kaulų ir skanėstų ir sauso maistelio. Bus aprūpintas kaip karaliukas:)
Aš pati labai pergyvenau kaip jam seksis pirmą naktį, ar nešalta ar nebaisu, bet močiutė sakė, kad jam viskas gerai, per daug jis neloja, tik, kai nori dėmesio, guli sau kaip šeimininkas ir stebi aplinką, viską valgo kas paduota, geria vandenuką ir dar kapsto labai žemes aplink :)))))) 
Buvęs šuniuko skelbimas ČIA
Plačiau »
2014-04-08

Mirka - MUSĖ-PUSĖ 1

Mirka jau turi krikšto vardą MUSĖ-PUSĖ. Kailiukas jau susitvarkęs, su kiekviena diena drąsėja. Vakare visuomet turi aktyvumo periodą, kai šėlsta taip, kad net kilimai raitojasi. Begalo šneki, kartais nusprendžia ir nakti pasišnekėt, bet nesulaukusi atsakymo netrukus nurimsta. Jau apsiprato padėtą maista suėsti ne iškarto. Kolkas dar absoliučiai ignoruojama draskyklė. Moka pastovėti už save. Begalo smalsi. Pirma nepuola, bet skriaudžiama nesileidžia. Vis perspėja, kad moka kasti jei glostai tuomet kai ji nenori  :). Trumpai tariant begalo žavi ir protinga katė.

 

Buvęs katytės skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-04-08

Misūris dabar Gregoras:)

Misūris dabar vadinasi Gregoriu ir gyvena puikų, sotų ir laimingą katinišką gyvenimą :)

 

Buvęs kyciaus skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-04-08

Musius dabar vardu Misius (Misūris) siunčia linkėjimus 1

O Misius pas mus apsiprato.
Yra labai išdykęs, smalsus ir mielas.
Mėgsta viską daryti kartu: žaisti, dirbti kompiuteriu, praustis,  prižiūrėti gėles . Žodžiu, namų ruošoje - nepamainomas pagalbininkas.
O vakare tyliai atsliūkina į lovą.
Siunčia Jums linkėjimus :)
Buvęs skelbimas ČIA
Plačiau »
2014-04-03

Katytė Nika (buvo Astra)

Katytė laikosi puikiai. Kadangi nuo pirmų dienų labai karinga, tai pavadinome ja Nika (karo deive:))

Keletas jos nuotraukyčių, aišku kai buvo maža, nes dabar vietoje nenustigsta, tai tik nufilmuoti pavyksta.

Ačiū Jums už puikią katytę:)

Buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-04-03

Katytės Munos linkėjimai 1

Muna laikosi labai gerai :) skaito Jūsų laišką kartu ir perduoda linkėjimus :) Paaiškėjo, kad mėgsta žiūrėti serialus :) Linksma, žaisminga ir labai draugiška... Kojytės nors ir lietai, bet apauginėja..

 

Buvęs kačiukės skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-04-03

Murkutis Pipas

Sveiki, siunčiu nuotraukas ir video su labai garsiu murkimu :) Jis nerealus, labai labai mielas, draugiškas, kai jau atsigula ant rankų murkia nesustodamas. Sutaria su kita katytę ir šuniu. Kartais net miega jie visi kartu :)) Aišku mėgsta ir žaisti, bėgioja, duodas, kartais vienas, kartais su kate:)) na visi labai puikiai sutaria ir kas svarbiausia jis atrodo laimingas. Prigula šalia,murkia, ateina, na nerealus katukas :))

 

Pipo buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  »