Namuose

2014-07-21

Kačiuko Alexo nuotraukytės iš namų

Buvęs mažylio skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-07-20

Avytė-Meilutė 1

Sveiki. Avyte-Meilutė puikiai auga, mylima ir tapo tikra šeimos nare.
Džiaugiamės ja ir siunčiame nuotraukas.
Linkiu Jums sėkmės ir dėkoju už tokią mielą katytę. Jos kurtumą užgožia noras būti šalia ir be abejo jos meilumas. Todėl ir pavadinome Meilute.

 Mažylės buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-07-08

Dinos naujieji namai

Dina neįtikėtinai greitai apsiprato namuose ir pavergė visų namiškių širdis savo klusnumu ir nuolankumu. Tad visur Dina leidžia vasarą drauge, be jos neįsivaizduojama jokia išvyka!
 Linkėjimai visiems!

 

Buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-06-16

Katytė Toša

Tošą sterilizavom, kaip buvom įsipareigoję sutartėlėje. Dabar ji ir toliau labai žaisminga ir padūkusi,  visur jos pilna :)) Nuotraukoje Toša parpia išsidūkusi neįprastoj vietoj :)

Sėkmės Jūsų geruose darbuose! :)
Buvęs katytės skelbimas ČIA
Plačiau »
2014-06-12

Katytė Tosia (buvusi Spurgutė). 1

Čia mūsų katytė Tosia(buvusi Spurgutė). Jai labai gerai. Mėgsta būti lauke, ir žaisti su virvėle. Ji labai juokinga.
Nemėgsta kai juos teritorijoje yra kiti katinai ar katės.  Birželio 1 jai jau buvo 1 metas. Greit jau bus irgi 1 metas kaip mes ja paėmem.
Fotografijoje yra Tosios foto- kai mes ja paėmem,ir kokia ji dabar. Ar ji pasikeitė? Linkėjimai nuo Tosios.

 

Buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-06-06

Devonas - Kuzia

Sveiki, prieš daugiau nei mėnesį pasiėmėm iš Jūsų kačiuką, vadinot jį Devonu. Leidau sau pakeisti jam vardą ir dabar jis atsišaukia į Kuzia :) katinėlis tikras leopardas - ir ne tik dėl to, kad jo kailiukas taškuotas it leopardo, bet ir todėl, jog puola draskyklę ir savo žaislus, lyg tikras didysis katinas:) labai džiaugiuosi dėl Kuzios, nes man labai pasisekė su augintiniu: jis nei drasko baldų, nei šlapinasi kur papuola, nei ėda ne savo maistelį (neskaitant karbonadą, kuris buvo pagamintas mano vaikinui ir Kuzią pagavau kątik ėdant) bet aš tiesiog pagaminsiu jam naują ir nutylėsiu apie šį įvykį :) o šiaip, ačiū labai, kad suteikėt mūsų namams džiaugsmo, mes labai mylim katuką ir visad juo rūpinsimės! :) pridedu juokingą jo nuotrauką, kurias darau nuolatos ir dažnai įdedu į Facebooką, tad jei mane pakviestumėt į draugus matytumėt jų daugiau :) tai tiek
Buvęs kačiuko skelbimas ČIA

 

Plačiau »
2014-06-03

Smala (buvusi Elektra)

Sveiki,čia Smala (buvusi Elektra). Gyvena puikiai. Terorizuoja dičkius katinus, daro tvarką namie. Be jos nieko daryti negalima, viską tikrina ir pasako savo asmeninę nuomonę. Trumpai tariant labai patenkinta gyvenimu.

 

Katytės buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-05-16

Kloja Namuose

Katytės buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-05-14

ROKIS-Murkalų karalius 1

Katuko buvęs skelbimas ČIA

Noriu pasidalinti pirmais įspūdžiais apie Rokį: aišku, dar yra problemytė su Silkute, tačiau jei pirmą vakarą ji akylai stebėjo Rokį nuo spintos, tai dabar jau ramiai miega savo dėžutėje ant spintos, Silkutė dar šnypštukas, o Rokis bando prieiti ir susidraugauti, tikiuosi, jam pavyks; naktį tai ramu - kiekvienas kačiukas savo pusėj - Rokis jau pas mane "prisirašė", Silkutė pas sūnų kaip ir ankščiau. Ką dar pastebėjom: jeigu pirmą vakarą ir dar vakar Rokis manė, kad jeigu kas atsikelia iš savo vietos, tai būtinai turi eiti įdėti guliašo jam į dubenėlį, šiandien jau ramiau į viską reaguoja; gražiai žaidžia; leido pašukuoti, o va nagiukų nukirpti - ne (perspėdamas šitas gerietis man įkando); ant sofos užšoka ir nušoka be problemų (nors jeigu skuba - labiau tinka žodis "nusigrūda"); labai juokingai murksi - jam, dideliam katinui, jo "mur' išeina saldus ir plonas kaip mažo kačiuko; yra tikras "murkalų karalius", kai įsiklausiau - gali murkti keturiais būdais: pirmas, normaliai, antras, garsiai net kriokdamas, trečias pridėdamas ploną mur ir dar tyliai šnarpšdamas pro nosytę. Ko nemoka - tai užsigrūsti ant kelių ir ten išsidrėbti ir  įsitaisyti, nors šitą meną manau įsisavins greit. ir dar kaip tikras vyras - murzius ir smirdalius: prausiasi mažai, daugiausiai tai pilviuko apačią, snukutį labai mažai, atrodo, pats guliašu visas "prakvipęs", žandai murzini, kai į dėžutę reikaliuką padaro, visi užuodžiam iš karto, nes neužkasa, o tik aplink dėžę smėliuko pridrabsto. Nors tai smulkmenos, svarbiausia - MURKALAS iš didžiosios raidės. Dėl kojytės - tai šlubčioja, bet juda laisvai, ant palangės dar nebandėm, bet ant sofos užšoka be problemų..

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  »