“Beglobio” naujienos

2014-08-27

Dėmesio!!! Nuostabiam katinėliui reikalinga pagalba (Pagalba rasta)

"Dėmesio!!! Šalia S.Stanevičiaus 72, Vilniuje namo klaidžioja katinėlis (nesenei iš kažkur atsiradęs), vietiniai katukai jį skraudžia, o jis meilumo įsikūnijimas. Eina prie visų žmonių ir glaustosi, prašosi į namus. Padėkite  surast šeimininkus, jei tokie yra, jei ne, gal kas galite jį pagloboti, nes jis pražus kieme gyvendamas, jis per mielas, kad gyventų su laukinukais, nemoka nuo jų apsiginti, yra labai patiklus, pasitiki žmogumi ir nežino, kad gali būti nuskriaustas. Nežinau ar čia patelė ar patinas.

Labai prašau visų pagalbos. Padėkime katinėliui


Tel. Nr. 868470104 "

Plačiau »
2014-08-26

Ištrūkusiai iš Grindos, kalytei prašome paramos (reikiama suma 300lt.)

Kaip sakoma "bėdos po vieną nevaikšto", dar viena nauja bloga žinia. Kalytė, kuriai sunkiai sekėsi Grindoje, nerami bailiukė susirgo. Namų prieglobstyje kalytė nurimo, bet atsirado bėdos su sveikata. Tai ji nevaldo kojų, tai nesutinka ėsti ir jau ne vieną dieną. Kol kas diagnozė nenustatyta, bet suma jau auga. Statomos lašinės, atliekami tyrimai. Šiuo metu reikalinga suma 300lt.

Tikimės, kad po tiek vargų jai pavyks "išsikapstyti", ir kaip ten sakoma "ilgai ir laimingai....". Padėkite kalytei pasveikti.

Mūsų rekvizitai:
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK

Dėkojame

Apie kalytę galite pasiteirauti tel. Nr. 8-602-63641

Plačiau »
2014-08-26

Labai ieškomi nauji namai pamestam draugiškam šuniukui

Vilniuje, Lazdynuose prie LITEXPO parodų rūmų miškelyje, šalia nebaigtos pilaitės statybvietės, priklydo naminis šuo su antkakliu. Jau ten gyvena maždaug savaitę. Kadangi statybvietės teritorijoje laikomi dar du kiti šunys, sargai pamaitina ir priklydėlį, tačiau jam reikia padėti surasti senuosius arba naujus namučius.

Labai prašome pagalbos priglaudžiant šuniuką ir informacijos išplatinimo  !!! Ačiū labai.

Skambinti Elvinai 8 687 26666

Plačiau »
2014-08-20

Du nelaimingieji, kuriems gresia beprasmė mirtis (Sulaukė pagalbos)

Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinėje tarnyboje nuolat vyksta tylios dramos, kurias mato tik tie, kurie pastoviai susiduria su žiaurumu, išdavystėmis, abejingumu, nes čia vieta į kurią patenka patys nelaimingiausi, šeimininkų išduoti gyvūnai. Nelaimingiausi dėl to, kad kažkada turėję namus ir šeimininkus, vieną dieną jie pasijuto nereikalingi. Dauguma čia esančių gyvūnų išduoti pačių šeimininkų. Vieną dieną jiems pritrūko vietos jų šeimininkų namuose. Gyvūnų išdavimo priežastys įvairios. Į jas net nesigiliname. Išdavystės pateisinti jokiomis priežastimis neįmanoma. Juos išdavė ir jiems nesvarbu priežastys, nes jie kenčia, jie bijo, jie liūdi, jie tyliai, tik jiems žinomu būdu pergyvena, jie ilgisi, jie tyliai  viskuo nusivylę miršta. Dauguma žmonių to nemato. O kaip sakoma - akys nemato, širdis neskauda. Bet mes norime, kad jūs tai pamatytumėte, kad pamatytumėte tai, ką kasdien matome mes, kad susimastytumėte kaip jaučiasi šie nelaimingi, išduoti gyvūnai.

Šiuo metu sanitarinėje tarnyboje patys nelaimingiausi padariukai yra du - tai gauruotas dičkis šunelis, kurio registracijos numeris 577 ir didžiaakė rainiukė, registracijos numeris 458.  Jie neturi vardų, jie turi tik registracijos numerius. Jie abu labai skirtingi, bet abu labai labai kenčia. Abu išduoti.
Gauruotas šunelis sanitarinėje tarnyboje jau nuo gruodžio mėnesio. Kažkada jis atsidūrė gatvėje, tiesiog kaip nebereikalingas daiktas. Šunelis bandė išgyventi kaip mokėjo, eidavo prašytis maisto, tačiau vieną dieną jis kažkam užkliuvo ir buvo atvežtas į sanitarinę tarnybą. Čia šis vargšas galutinai viskuo nusivylė. Darbuotojai pasakoja, kad išduotas ir psichologiškai sugniuždytas, jis jau net nebežiūri į ateinančius lankytojus. Dičkis pasinėrė į depresiją, jis net nusisuka į sieną, tyliai tūno savyje, lyg nujausdamas, kad yra niekam nebereikalingas, kad jo niekas nepriglaus. Mėnesiai bėga, o šunelis vis labiau liūdi, jo laikymo terminas baigiasi.....ir jis tai jaučia...

Šiam šuneliui reikalingas perėmimas iš sanitarinės tarnybos jau dabar, nes jo laikymo terminai pasibaigė. Kreipiamės į jus - padėkite garbaniui. Jis nusipelnė žmogaus meilės ir artumo. Šunys suvokia kas vyksta, labai jaučia. Jie jaučia ir begalinį dėkingumą už išgelbėtą gyvybę. Taip, šunelis labai iškankintas psichologiškai, bet žmogaus meilė daro stebuklus, o šuns ištikimybė už išgelbėtą gyvybę begalinė.
Rainoji katytė, kurios registracijos numeris 458 dar viena žiaurios išdavystės auka. Katytę tiesiog "užmiršo" nuomininkai, kurie išsikėlė iš nuomojamo buto, o ją paliko likimo valiai. Niekas išduotos mažylės nepagailėjo ir tiesiog nunešė į sanitarinę tarnybą. Čia, uždaryta narve, rainiukė tiesiog tupi susigūžusi iš baimės, prisispaudusi kampe visu savo drebančiu kūneliu. Ji nieko nevalgo, krūpčioja nuo kiekvieno garso, jai be galo baisu. Darbuotojai, matantys katytę kiekvieną dieną, baiminasi, jog ji numirs iš baimės ir alkio. Ši naminukė negali būti uždaryta narve. Ji nesuvokia ir nesupranta kodėl buvo uždaryta, kodėl buvo išduota. Jai labai labai baisu.

Pagalvokite nors sekundei ką jaučia šie išduotieji, pagailėkite jų ir nepalikite likimo valiai, tai yra beprasmei mirčiai. Maldaujame pagalbos, maldaujame nors laikinos globos, jei negalite priimti visam laikui.
Jeigu jūsų širdis ne akmeninė, jei jūs galite padėti šiems nelaimingiesiems ir išgelbėti juos nuo beprasmės mirties, skambinkite 865354521, 865244093, 861295611 arba rašykite el. paštu:info@beglobis.com
Jie laukia kiekvieną dieną vilties ir išsigelbėjimo. Jie apleisti ir išduoti vis tiki ir laukia.

 

Plačiau »
2014-08-20

SOS. Mažyliams tik 4 dienos. Jie be mamos. Reikia pagalbos (Pagalba rasta)

Dalinamės pagalbos prašymu:

"Rasti 6 pamestinukai (3 mergytės, 3 patinėliai). Pasak veterinarės jiems tik 4 dienos. Prašome pagalbos surandant globą arba maitinančią kalytę. Mes patirties su tokiais mažyliais neturime. Vilnius, Tel. 868353731"

 

Plačiau »
2014-08-18

Namų ieško trys gražuoliai broliukai dobiliukai (Vienas kačiukas rado namus. Kiti 2 mirė)

Šie trys žavūs broliukai dobiliukai: Atas, Portas ir Aramis buvo atiduoti į sanitarinę tarnybą sunaikinimui. Kažkas juos paaugino, po to tas kažkas nusprendė, kad 3 mėn. gyvenimo kačiukams pakanka ir be jokių skrupulų nunešė ten, kur neskie...pyti mažyliai tiesiog neišgyvena.

Broliukus perėmėm iš sanitarinės tarnybos, tačiau jiems labai labai ieškome namų, nes būdami prieglaudoje uždaryti narve, mažyliai stresuoja.

Jeigu jums į širdį įkrito kuris nors vienas iš broliukų dobiliukų ir norite jam suteikti namų globą, skambinkite tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu:info@beglobis.com

 

 

 

Plačiau »
2014-08-16

Seniausiai Grindoje laukiančiam šuneliui reikalinga skubi pagalba (Sulaukė pagalbos)

Jis laukia Grindoje nuo gruodžio mėnesio. Didelis baltas nenorintis bendrauti, neinantis į kontaktą, piktokas. Gali būti, kad šunį taip veikia uždara aplinka. Jam labai reikia kiemo ar didelio voljero ir kantraus žmogaus, kuris kasdien bandys pelnyti jo pasitikėjimą.
Gal kas galite perimti, priglausti ?

Po paskutinių netikėtai užmigdytų 5 šunelių, nerimaujame ir dėl šio meškino likimo. Jam reikalinga pagalba iš bet kurios organizacijos ar pavienių asmenų.

L.Giros 131, Vilnius
tel.865257707

Dėl ilgalaikės globos (IKI PADOVANOJIMO) skambinti tel.860263641

Plačiau »
2014-08-15

Olimpas – mažas sergantis kačiukas

Ir vėl gavome pranešimą iš sanitarinės tarnybos apie tai, kad pas juos atneštas labai sergantis apie 1 mėnesio amžiaus mažylis. Kažkas atnešė kačiuką iš Olimpiečių gatvės. Nors turime daug ligoniukų, bet visada stengiamės padėti tiems, kuriems labai reikia pagalbos.

 

Šis mažutis ūsuotas padariukas vienas iš tų, kurie yra niekam nereikalingi. Gimę gatvėje, apleisti, sergantys. Daugybė jų nesulaukia jokios pagalbos ir tyliai miršta.
Šis kačiukas, kurį pavadinome Olimpu, buvo kažkieno pastebėtas, žinoma, tikėtis, kad būtų nuneštas į veterinarijos kliniką neverta. Jis atneštas į sanitarinę tarnybą, kurioje tokie tmažyliai negydomi ir ten kačiukas tiesiog neišgyventų. Sergančiam Olimpui reikia kokybiško maisto ir intensyvaus gydymo.
Taigi Olimpas nuvežtas į veterinarijos kliniką.

 

Kačiuko būklė nedžiugina – mažylis pats nenori valgyti, abi akytės pažeistos infekcijos, viena akytė jau pabalusi ir greičiausia ja katinukas nebematys. Tačiau ši maža kruopytė yra gyva, ką tik atsiradusi šiame pasaulyje, todėl darome viską kad ją išgelbėtumėme.
Be abejo, negalėtumėme daryti šių gelbėjimo darbų be jūsų pagalbos. Jūsų paramos dėka galime gydyti, galime gelbėti, maitinti bei išlaikyti tuos, kurie tapo niekam nereikalingi.
Todėl eilinį kartą kreipiamės į neabejingus žmones dėl paramos Olimpo gydymui.
Jei galite paremti nors ir nedidele suma (kiekviena jūsų auka labai vertinga) Olimpo gydymą, galite aukoti į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami: “Olimpo gydymui”.

 

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK

 

Paaukoti galite ir per PayPal
http://www.beglobis.com/PayPal-706.html

 

Mes labai tikimės, kad šis mažylis bus stiprus kaip Olimpas ir tikrai pasveiks, todėl labai prašome palinkėti jam sveikatos. O po gydymo Olimpui labai reikės namų globos, todėl jei jūs galite priglausti mažąjį Olimpą nors laikinai, būtume be galo dėkingi.

Jei jus domina Olimpo sveikata ar norėtumėte suteikti kačiukui globą, galite skambinti tel. 865244093, 865354521 arba rašyti el. paštu:info@beglobis.com

Plačiau »
2014-08-14

Pakliuvę į sanitarinę tarnybą mažučiai kačiukai, Pagalbos! (kačiukai Všį Beglobio globoje)

Į Vilniaus sanitarinę tarnybą pateko penki mažučiukai. Labai prašome priglausti nors po vieną, kelis kačiukus, nors laikinai, nes grindoje jiems likti labai pavojinga.
Du juoduliukai (berniukas ir mergaitė) ir trys baltai raini kačiukai.
Labai prašome padėti jiems, nes sanitarinėje tarnyboje mažyčių laukia liūdnas likimas.
Jei sutiksite pagloboti laikinai, būtinomis priemonėmis aprūpinsime. Padėkite mums, padėti jiems.
Galinčius ir norinčius padėti šiems žirniukams, prašome skambinti tel. 865244093, 865354521

 

 

Plačiau »
2014-08-14

SKUBU!! Dvi nedidukės kalytės įkalintos balkone!

"SKUBU!! Dvi nedidukės kalytės įkalintos balkone! Ketinama su jomis susidoroti..skubiai reikia pagalbos - namų/ laikinos globos.
Tel. Nr. 8 689 21 678
Daugiau informacijos telefonu. Kalytės Kėdainiuose.
Vienos moters kaimynės balkone gyv...ena 3 metukų šunytė ir šunytės 3 mėnesių dukrytė. Šuniukės protingos, labai draugiškos, mielos. Problema tame, kad tos kaimynės vyras yra agresyviai nusiteikęs šuniukių atžvilgiu ir žada sunaikinti gyvūnėlius. Šunytėms labai reikia namų. Maistuko jos gauna, bet yra nesaugios ir priverstos dienas leisti balkone. Šunytės labai mielos, tad tiktų gyventi ir šeimoje, kur yra vaikų. Jei atsiras susidomėjusių ,kreipkitės nurodytu telefonu. Mamytė yra šviesenio kailiuko, o dukrytė tamsesnė."

 

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  »